top

Skross

Skross to szwajcarska marka, która ułatwia korzystanie ze sprzętu elektronicznego w odległych częściach świata. Adaptery, ładowarki USB oraz banki energii Skross w sklepie 8a.pl świetnie sprawdzą się w podróży.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Skross – pewny dostęp do elektryczności

Nowoczesne adaptery do gniazdek elektrycznych wyposażone w specjalny system suwaków – to produkty, dzięki którym marka Skross stała się znana w wielu krajach świata. Innowacyjne rozwiązanie, opatentowane w 2002 roku, w bardzo szybkim czasie zyskało duża popularność i na stałe zagościło w torbach i walizkach wszystkich podróżników. Rozwiązanie to szybko stało się hitem sprzedaży, a dzięki dostępności w ponad 60 krajach, stało się powszechne wśród wielbicieli zagranicznych wyjazdów. Pierwszy adapter do gniazdek elektrycznych, który mógł być wykorzystywany w wielu różnych krajach, okazał się niezwykle funkcjonalnym wynalazkiem. Nie bez znaczenia była również łatwość użytkowania, kompaktowe rozmiary czy wysoka jakość wykonania.

Marka Skross z lokalnej firmy w kilka lata stała się globalnym producentem adapterów i innych akcesoriów elektrycznych przygotowywanych z myślą o podróżnikach. Dzięki prawom patentowym do kluczowych rozwiązań firma może zapewniać najwyższą jakość i funkcjonalność oferowanych produktów. Obecnie oprócz adapterów w ofercie marki znajdują się również ładowarki USB, Powerbanki czy kable niezbędne do podładowania smartfonów, laptopów i innych urządzeń elektronicznych. Marka Skross stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo swoich produktów. To właśnie dlatego spełniają one standardy określane przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną (IEC) zapewniając wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto sprawowana jest cięgła kontrola jakości nad procesem produkcyjnym, dzięki czemu fabrykę opuszczają tylko sprawdzone i dopracowane wyroby.

Z marką Skross zawsze będziesz miał dostęp do prądu

W dzisiejszym świecie dostęp do energii elektrycznej jest kluczowy. Smartfony, laptopy, latarki czołowe, nawigacje GPS – wszystkie urządzenia elektroniczne wymagają co jakiś czas naładowania. O ile we własnym domu nie ma żadnego problemu z dostępem do sieci elektrycznej, o tyle w czasie zagranicznych podróży i wypraw zetkniemy się z różnymi standardami gniazdek. Jeśli nie będziemy na to przygotowani, czeka nas żmudne poszukiwanie adaptera na miejscu lub zupełny brak możliwości podładowania sprzętu elektronicznego. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest właśnie odpowiedni adapter Skross. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór modeli. Poszczególne wersje dostosowane są do gniazdek znajdujących się w konkretnych krajach. Posiadają one niewielkie rozmiary, dzięki czemu łatwo dodać je do bagażu. Dostępne są też bardziej rozbudowane modele (Skross World), które obejmują swoim zasięgiem niemal cały świat. Adaptery pozwolą korzystać z gniazdek elektrycznych w różnych krajach, a także często umożliwią korzystanie z zakupionego za granicą sprzętu w Polsce.

Innowacyjne rozwiązania szwajcarskiej marki

Główna siedziba marki oraz jej studia projektowane znajdują się w Szwajcarii, a więc kraju znanego z precyzyjnych, najwyższej jakości wyrobów. Takie właśnie są też produkty Skross, które dzięki wysokiej niezawodności świetnie spisują się w czasie wyjazdów w najdalsze zakątki świata. Możesz na nich polegać zawsze wtedy, kiedy w Twoim smartfonie czy laptopie zabraknie energii. Sama produkcja adapterów odbywa się w Azji pod ścisłą kontrolą jakości. Dzięki temu można mieć pewność, że każdy produkt spełnia najwyższe standardy.

Obecnie adaptery, ładowarki i banki energii marki Skross są dostępne w ponad 100 krajach na świecie. Sam producent wyrósł zaś na jednego z liderów rynku adapterów do gniazdek elektrycznych. Jego produkty można znaleźć zarówno w dobrych sklepach podróżniczych, jak i na lotniskach. Wypracowane przez Skross rozwiązania cieszą się dużą popularnością dzięki intuicyjnej obsłudze, wysokiej jakości wykonania oraz niezawodności. Korzystają z nich wszystkie osoby dużo podróżujące pomiędzy różnymi krajami. Wśród zadowolonych użytkowników znajdziemy profesjonalnych podróżników, turystów, korespondentów zagranicznych, sportowców i wielu, wielu innych.

Szeroka oferta marki Skross w sklepie 8a.pl

Świetnym uzupełnieniem adapterów są również Powerbanki. Pozwolą zmagazynować nieco energii na okres, kiedy nie będzie akurat dostępu do sieci elektrycznej. To doskonałe rozwiązanie w czasie dłuższego podróżowania, pozwalające cały czas korzystać ze smartfona. Kompaktowe banki energii Skross z łatwością zmieszczą się w bagażu, nie zajmując zbyt dużo miejsca. Są również chętnie użytkowane na co dzień, ratując sytuację, kiedy zapomnisz w nocy naładować komórki. Z kolei w samochodzie niezbędna będzie ładowarka USB do gniazda zapalniczki. Pozwoli efektywnie wykorzystać czas spędzony na dojazdach na podładowanie smarfona. Wszystkie produkty tego producenta nie tylko świetnie działają i cechują się niezawodnością, ale również doskonale wyglądają.