Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Skross

Skross to szwajcarska marka, która ułatwia korzystanie ze sprzętu elektronicznego w odległych częściach świata. Adaptery, ładowarki USB oraz banki energii Skross w sklepie 8a.pl świetnie sprawdzą się w podróży.

Skross zapewnia adaptery podróżne do wszystkich krajów świata

W ofercie znajduje się bardzo duży wybór adapterów Skross – sklep 8a.pl zapewnia dostępność wszystkich tych rozwiązań. Poszczególne wersje dostosowane są do gniazdek znajdujących się w konkretnych krajach. Posiadają one niewielkie rozmiary, dzięki czemu łatwo dodać je do bagażu. Dostępne są też bardziej rozbudowane modele (Skross World), które obejmują swoim zasięgiem niemal cały świat. Adaptery pozwalające korzystać z gniazdek elektrycznych w różnych krajach to niezbędna część bagażu każdego podróżnika. Często przydadzą się też wersje pozwalające korzystać z zakupionego za granicą sprzętu w Polsce.

Szeroka oferta szwajcarskiego producenta

Świetnym uzupełnieniem adapterów są również Powerbanki. Pozwolą zmagazynować nieco energii na okres, kiedy nie będzie akurat dostępu do sieci elektrycznej. To doskonałe rozwiązanie w czasie dłuższego podróżowania, pozwalające cały czas korzystać ze smartfona. Kompaktowe banki energii Skross z łatwością zmieszczą się w bagażu, nie zajmując zbyt dużo miejsca. Są również chętnie użytkowane na co dzień, ratując sytuację, kiedy zapomnisz w nocy naładować komórki. Z kolei w samochodzie niezbędna będzie ładowarka USB do gniazda zapalniczki. Pozwoli efektywnie wykorzystać czas spędzony na dojazdach na podładowanie smarfona. Wszystkie produkty tego producenta nie tylko świetnie działają i cechują się niezawodnością, ale również doskonale wyglądają.