Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Skiturowe wiązania Marker Alpinist 12 - black/red

Cena promocyjna 1 199,20 zł Cena regularna 1 499,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Skiturowe wiązania Marker Alpinist 12 to propozycja dla osób, które nie uznają kompromisów w zakresie sprzętu. Stanowią lekką i wysoce funkcjonalną konstrukcję, która spełnia swoje zadanie zarówno w przypadku podchodzenia stokiem o wyższym kącie nachylenia jak i podczas intensywnego zjazdu.

Pozwalają na szybkie przejście z trybu podchodzenia do zjazdu, docierając na szczyt, szczególnie zależy nam na oszczędności czasu potrzebnego do przygotowania się do drogi w dół. W tylnej części zastosowano zapiętek, który można ustawić w trzech różnych pozycjach, w zależności od aktualnej pozycji i dalszych planów względem konkretnego stoku.

Zastosowano tutaj technologię Perfect Step-In umożliwiającą łatwe i precyzyjne wpinanie buta w wiązanie, pozwala ona także na regulację rozmiaru do 15 mm. W ten sposób możesz dostosować je do rozmiaru butów skiturowych. Przydatne mogą okazać się także podkładki zapobiegające akumulacji śniegu, znajdują się one zarówno w przedniej jak i tylnej części wiązania.

Rozwiązanie o nazwie Perfect Hiking Uphill odpowiada za wyjątkowo niską wagę wiązania oraz możliwość ustawienia zapiętka w trzech pozycjach, ułatwiających podchodzenie w nachylonym terenie. Szybko i łatwo ustawisz go w pożądanej pozycji w zależności od terenu w jakim przyjdzie Ci się poruszać. Ustawienie z pozycji 0° jest przeznaczone na podejścia o lekkim nachyleniu. Ponadto w wiązaniach Marker Alpinist 12 można zamocować harszle pozwalające na efektywne poruszanie się pod górę.

Perfect Downhill Run to system pozwalający na odpowiedni transfer siły w trakcie zjazdu. To także maksymalna sztywność za sprawą wzmocnień z włókna węglowego umieszczonych w przedniej części wiązania. Możliwa jest regulacja siły wypięcia w zakres 6-12 DIN. Ta technologia sprawia, że przechodzenie z trybu podchodzenia do zjazdu przebiega szybko i sprawnie.

Wiązania skiturowe Marker Alpinist 12 są kompatybilne ze ski-stoperami, które można w razie potrzeby zamontować. Mają one za zadanie zabezpieczyć nartę przed obsuwaniem się w dół stoku. Automatycznie blokują się w trybie chodzenia i uruchamiają przy ustawieniu wiązań z powrotem w tryb zjazdu.

Marker Alpinist 12 najważniejsze cechy:
  • Możliwość zastosowania ski-stopera, który ma za zadanie zabezpieczyć nartę przed obsuwaniem się w dół stoku;
  • Ski-stoper automatycznie blokuje się w trybie chodzenia oraz uruchamia się przy opcji do zjazdu;
  • Wzmocniona włóknem węglowym przednia cześć wiązania oferuje odpowiednią sztywność;
  • Można zamontować do nich kompatybilne harszle (dostępne osobno);
  • Dopasowanie zapiętka podczas podchodzenia w zależności od nachylenia stoku (dostępne są opcje 0°, 5° i 9°);
  • Regulacja siły wypięcia DIN 6-12;
  • Rekomendowana waga użytkownika 40-110 kg.

Waga: ok. 263 g (jedna para)

Technologia Perfect Step-In umożliwia łatwe i precyzyjne wpinanie buta w wiązanie, pozwala także na regulację rozmiaru do 15 mm (+/- 7,5 mm). Tył i przód wiązania zostały wyposażone w podkładki zapobiegające akumulacji śniegu.
Perfect Hiking Uphill to wyjątkowo niska waga wiązania oraz możliwość ustawienia zapiętka w trzech pozycjach, ułatwiających podchodzenie w nachylonym terenie. Ustawienie z pozycji 0° jest przeznaczone na podejścia o lekkim nachyleniu. Szybko można dostosować zapiętek, jeśli wchodzimy w innego rodzaju teren. Łatwo zamocować w nich harszle.
Perfect Downhill Run to rozwiązanie pozwalające na odpowiedni transfer siły, dzięki 38 mm wzorze pozwalającym na montaż wiązania. Maksymalna sztywność za sprawą wzmocnień z włókna węglowego umieszczonych w przedniej części wiązania. Zmniejszony flex narty oraz regulacja siły wypięcia w zakresie 6-12 DIN. Szybkie przechodzenie z trybu podchodzenia do zjazdu.
Opinie klientów
0.0
0 opinie