Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 25 %
  Skiturowe wiązania Dynafit ST Rotation 10 - black

Skiturowe wiązania Dynafit ST Rotation 10 - black

 • Przepraszamy.
  Produkt chwilowo niedostępny.

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Skiturowe wiązania Dynafit ST Rotation 10 to wysoki poziom bezpieczeństwa oraz maksymalna wygoda użytkowania w czasie narciarskich wypadów w góry. To kolejny krok na drodze rozwoju zaawansowanych wiązań skiturowych.

Wiązania Dynafit ST Rotation 10 bazują w znacznej mierze na bardzo popularnym modelu Radical 2.0, którego rozwiązania techniczne zostały już przetestowane przez liczne grono miłośników skitouringu. W kolejnym wiązaniu projektanci marki Dynafit skupili się w znacznej mierze na dodatkowym zwiększeniu komfortu wpinania oraz dopracowaniu drobnych szczegółów.

Elementem szczególnie docenianym w wiązaniach ST Rotation 10 jest umieszczona w przedniej części ruchoma głowica. Dzięki temu wiązanie pracuje w przypadku bocznego uderzenia, zapobiegając nieprzewidzianemu wypięciu. Takie rozwiązanie sprawia, że wiązania te sprawdzą się każdemu miłośnikowi skitouringu niezależnie od stopnia zaawansowania.

Do produkcji wiązań skiturowych Dynafit ST Rotation 10 zastosowano najwyższej jakości materiały. W kluczowych miejscach jest to kute aluminium oraz stal nierdzewna. Odpowiadają one za wysoką niezawodność całości, a także pozwalają na długie użytkowanie wiązań. Tam gdzie było to możliwe zastosowano lekkie tworzywo, które pozwoliło obniżyć wagę całości.

Wiązania wyposażono w specjalne rozwiązanie Step In Side Towers, które pomaga precyzyjnie naprowadzić but na kły, dzięki czemu wpinanie jest o wiele łatwiejsze i szybsze. Wysoka precyzja sprawdza się na szczycie, kiedy musimy szybko wpiąć narty.

Wiązania skiturowe Dynafit ST Rotation 10 posiadają certyfikat TÜV‬®, którego motto brzmi „Większe bezpieczeństwo. Większa wartość”.

Dynafit ST Rotation 10 najważniejsze cechy:

 • Zaawansowany system wypinania buta w przedniej i tylnej części wiązania;
 • Rozwiązanie Step In Side Towers ułatwia wpinanie buta;
 • Głowica wiązania z obrotowym systemem pozwala na reagowanie na przypadkowe boczne uderzenia, co przekłada się na bezpieczeństwo w czasie zjazdu;
 • Wiązania oferują świetne przełożenie siły z buta na nartę;
 • Duża powierzchnia styku wiązania z nartą odpowiada za optymalny transfer sił w czasie jazdy;
 • Specjalny mechanizm naprężający w tylnej części wiązania pozwala na dynamiczne dostosowywanie się jego długości do pracującej narty;
 • Możliwość regulacji długości wiązania w zakresie +/- 22,5 mm;
 • DIN 4-10.

Waga (para, wersja 90 mm): ok. 1257 g

Wiązanie jest produkowane w różnych wersjach w zależności od szerokości narty pod butem.

Użyte materiały: kute aluminium, stal nierdzewna, stal CRMO, wytrzymałe tworzywo sztuczne

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne