Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Skiturowe narty Dynafit Tour 88 - voltage/general lee

Już od 1 799,93 zł Cena regularna 2 499,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Skiturowe narty Dynafit Tour 88 to model, który pozwoli zmierzyć się niemal z każdym terenem. Charakterystyka tych nart pozwala z łatwością przemieszczać się w zmiennych warunkach śniegowych. Idealne rozwiązanie dla wszechstronnych narciarzy skiturowych.

Dopracowane narty skitourowe Tour 88 o średniej szerokości to jeden z najbardziej wszechstronnych modeli w ofercie marki Dynafit. Są z chęcią wybierane przez narciarzy o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, oferując świetne prowadzenie oraz możliwość pokonania niemal każdego terenu. Doskonały wybór na dłuższe wyprawy skiturowe, kiedy trzeba być przygotowanym na zróżnicowane warunki śniegowe.

Narty do skitouringu Dynafit Tour 88 posiadają rdzeń wykonany z połączenia drewna topoli oraz paulowni. Odpowiednio dobrana sztywność zapewnia optymalną kontrolę nart, a jednocześnie umożliwia stosunkowo łatwe inicjowanie skrętów. Za tłumienie drgań, powstających przy większych prędkościach oraz na nierównym podłożu, odpowiada karbonowy element 3D Tip umieszczony w przedniej części narty. Redukuje on wibracje i zwiększa komfort jazdy.

Model ten charakteryzuje się średnią szerokością, przez co dobrze sprawuje się zarówno na nieco twardszym śniegu, jak i w puchu o umiarkowanej głębokości. Pozwala to sprawnie pokonywać stoki o zróżnicowanej pokrywie śnieżnej od wierzchołka aż po samą dolinę. Odpowiednie taliowanie sprawia, że narty bardzo dobrze prowadzą się na zjazdach. Pojedynczy promień skrętu odpowiada za zachowanie maksymalnej płynności w skrętach.

Skiturowe narty Dynafit Tour 88 to doskonały wybór dla osób poszukujących wysokiej wszechstronności, która pozwoli skorzystać z większości warunków śniegowych. Zaawansowane technologie oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że jazda na nich to czysta przyjemność.

Dynafit Tour 88 najważniejsze cechy:
  • Niezwykle wszechstronny charakter sprawdzający się w większości warunków śniegowych;
  • Umiarkowana waga;
  • Drewniany rdzeń z topoli oraz paulowni;
  • Średnia szerokość;
  • Karbonowe elementy z przodu narty zmniejszają drgania;
  • Pojedyncze taliowanie przekładające się na maksymalną płynność jazdy;
  • Mocne dzioby nart.

Długość 166 174 182
Promień skrętu 16 18 19,5
Taliowanie 122-87-106 123-88-107 124-89-108
Waga jednej narty (ok.) 1293 g 1360 g 1460 g
Rdzeń narty Poplar - Paulownia Core został wykonany z połączenia drewna topoli oraz paulowni na całej długości narty, co pozwala zachować optymalną sprężystość całej konstrukcji. Duża sztywność długich włókien topoli doskonale uzupełnia lekkie drewno paulowni. Rozwiązanie to przekłada się na zwiększoną kontrolę nart w czasie zjazdu.
3D Tip to specjalnie ukształtowana konstrukcja zastosowana w przodach nart. Użycie włókna węglowego i trójwymiarowej struktury sprawia, że element ten jest bardzo lekki, a jednocześnie zapewnia wysoką wytrzymałość i świetne właściwości tłumiące. Działanie tego elementu jest podobne do funkcji, jaką pełni w rowerze górskim przedni amortyzator. Wyłapuje on nierówności, a użycie karbonu zapewnia właściwości tłumiące. Konstrukcja 3D umożliwiła znaczne obniżenie całkowitej wagi.
Semi Sidewall – dzięki zastosowaniu mniejszej ilości materiału do wykonania ścianek bocznych nart udało się dodatkowo zmniejszyć wagę całości. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się na dłuższych podejściach, kiedy każde kilka gram może stanowić dużą różnicę.
Single Radius - jednakowy promień skrętu na całej długości przekłada się na wyjątkową płynność prowadzenia nart w czasie zjazdu.
Constant Characteristics - jednakowe właściwości prowadzenia nart niezależnie od wybranej długości. Dynafit osiągnął je dzięki odpowiedniemu dobraniu długości rockera oraz promienia skrętu w zależności od długości narty.
3D Tech to technologia pozwalająca zmniejszyć grubość boków nart (przed i za wiązaniami) bez pogarszania ich właściwości zjazdowych.
Fully Integrated Alloy Tip - zintegrowany mocny panel w dziobie nart zapewnia wysoką wytrzymałość i pozwala na pewne zamocowanie fok.
Opinie klientów
0.0
0 opinie