Skarpety turystyczne SmartWool Hike Light Margarita Crew - everglade

66,43 zł 94,90 zł
30% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Skarpety turystyczne SmartWool Hike Light Margarita Crew to doskonały model na rekreacyjne wędrówki szlakami. Zadba o termoregulację oraz klimat w okolicy skóry. Wykorzystując wełnę merino, na dłużej zachowa również swoją świeżość.

Skarpety wykonane zostały przy wykorzystaniu płaskiego szwu w okolicy palców. Nie będą przyczyniały się do powstawania odcisków w okolicy palców. Wysoki poziom wygody jest również zasługą przyjemnych dla skóry włókien oraz elastycznego wykończenia. Za jego sprawą model ten doskonale dostosowuje się do profilu stopy.

Skarpety turystyczne SmartWool Hike Light Margarita Crew oddalają ryzyko szybkiego przyjęcia przez materiał nieprzyjemnego zapachu. Wykonane zostały bowiem z cenionej wełny merino, która posiada właściwości antybakteryjne. Dzięki zmniejszeniu tempa namnażanie się bakterii, skarpety przez długi czas pozostaną świeże. To naturalne włókno posiada jednak o wiele więcej zalet. Dba o utrzymanie odpowiedniej temperatury w okolicy stóp, redukując zarówno uczucie wychłodzenia, jak i przegrzania. Pozytywnie wpływa to na komfort wędrówki w różnorodnych warunkach pogodowych. Wełna zapewnia także oddychalność. Kierując wilgoć powstającą w okolicy skóry do zewnętrznych warstw materiału, sprawia, że przez długi czas możesz cieszyć się przyjemnym klimatem w okolicy stóp. Oprócz naturalnego włóka, projektanci zdecydowali się także na zastosowanie nylonu. Pozytywnie wpływa on na wytrzymałość modelu. Dzięki niemu ryzyko szybkiego wystąpienie przetarć podczas pracy stopy w bucie zostaje zredukowane.

Skarpety turystyczne SmartWool Hike Light Margarita Crew to także szereg innych zalet. Całość świetnie dba o wygodę. Wykonane zostały z zastosowaniem płaskiego szwu w okolicy placów, ograniczającego możliwość powstania odcisków podczas nacisku stopy na podłoże. Dopracowany krój modelu oraz jego elastyczność mają z kolei za zadanie utrzymać go w pożądanym miejscu przez cały czas trwania wędrówki. Dodatkowo całość posiada niebanalny design. Stylistyka skarpetek opiera się na połączeniu rożnych kolorów oraz wzorów.

Skarpety turystyczne SmartWool Hike Light Margarita Crew to model idealnie sprawdzający się podczas rekreacyjnych wędrówek. Dzięki termoregulacji oraz oddychalności zapewnia przyjemny klimat pod starawą materiału.

SmartWool Hike Light Margarita Crew najważniejsze cechy:

  • Wykonane z wykorzystaniem wełny merino która dba o termoregulację;
  • Wełna merino posiada zdolności spowalniania powstawania nieprzyjemnych zapachów oraz odpowiada za oddychalność;
  • Większa wytrzymałość dzięki wykorzystaniu nylonu;
  • Płaski szew w okolicy palców dla zredukowania możliwości wystąpienia odgnieceń;
  • Elastyczne wykończenie obszaru przy łuku stopy;
  • Przyjemna dla skóry faktura materiału;
  • Rozmiar skarpety widoczny na modelu;
  • Ciekawy wzór.

Użyte materiały: 60% wełna merino, 38% nylon, 2% elastan

Główny składnik produktów SmartWool – wełna merino – stanowi skuteczną warstwę izolacyjną ogrzewającą skórę podczas mroźnych zim i ochładzającą ją w upalne lato. Każde z włókien wełny zawiera w sobie tysiące mikro-kieszonek z powietrzem, dzięki czemu wełna działa jako naturalny bufor izolujący i regulujący temperaturę bez względu na rodzaj aktywności fizycznej. Pozwala na zachowanie ciepła w mrozy i chłodu w upały, a równocześnie usuwa wilgoć z powierzchni skóry szybciej niż jakikolwiek inny materiał. Oznacza to, że wełna dłużej pozostaje sucha.
Specyfikacja techniczna:
Płeć męskie

Skarpety turystyczne SmartWool Hike Light Margarita Crew - everglade - opinie klientów

0.0
0 opinie