top

Skarpety narciarskie X-SOCKS

Skarpety narciarskie X-SOCKS ® to perfekcyjna kontrola nart i optymalne warunki zapewniane stopom w czasie wysiłku. Nowoczesne skarpety do butów narciarskich doskonale sprawdzą się wszystkim miłośnikom narciarstwa alpejskiego.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Skarpety narciarskie X-SOCKS - nowoczesna narciarska konstrukcja

Odpowiednio dobrane skarpety narciarskie mają niebagatelny wpływ na nasz komfort podczas jazdy. To one jako jedyne mają bezpośredni kontakt z naszymi stopami, które są narażone na otarcia i odciski podczas tej wymagającej fizycznie dyscypliny. Skarpety narciarskie X-SOCKS to doskonały wybór dla najbardziej wymagających narciarzy i narciarek. Ich zaawansowana nowoczesna konstrukcja zapewnia bowiem maksymalne wsparcie podczas jazdy. Skarpety mają również za zadanie zapewnić nam pełen komfort termiczny. Firma X-SOCKS wykorzystuje w konstrukcji skarpet wiele patentów i autorskich technologii, które pozwalają pozytywnie wpłynąć na odczuwaną przez nas wygodę!

Syntetyczne tkaniny i nowatorskie rozwiązania

Skarpety narciarskie X-SOCKS powstają z nowoczesnych tkanin syntetycznych, które zapewniają szereg pożądanych przez narciarzy cech. Przede wszystkim pozwalają na utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Skutecznie izolują od chłodu i pozwalają jednocześnie na doskonałą cyrkulację powietrza za sprawą specjalnych stref wentylacyjnych. Tkanina jest ponadto w stanie błyskawicznie pochłaniać pot powstały na skórze podczas wysiłku. Nadmiar wilgoci jest następnie sprawnie odparowywany, czego efektem jest zachowanie komfortowego uczucia suchości na długi czas. Tkaniny są również mocne, odporne na szybkie przetarcia i przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Skarpety narciarskie X-SOCKS to również szereg innowacji, które wyróżniają produkty marki na tle konkurencji. Nie sposób wymienić wszystkie, ale szczególnie godne uwagi są X-SOCKS Aktiv-Bund® oraz X-SOCKS Helixcoil®. Pierwsza to specjalny ściągacz, który zapewnia optymalne dopasowanie skarpet, nie wpływając jednocześnie negatywnie na krwiobieg. Druga to specjalny "bandaż" utrzymujący mięśnie łydki w stabilnej pozycji, dzięki temu redukowane jest przenoszenie wibracji na nogę, które skutkują szybkim uczuciem zmęczenia.

Skarpety narciarskie X-SOCKS w sklepie internetowym 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór skarpet tej uznanej marki. Nowoczesna konstrukcja zapewni ci maksymalne wsparcie podczas jazdy na nartach. Dzięki odpowiednio dobranym skarpetom nie tylko unikniesz otarć i podrażnień, ale uchronisz się również przed nadmiernym i zbyt szybkim zmęczeniem mięśni. Szeroki wybór modeli sprawi, że z powodzeniem znajdziesz produkt idealnie dopasowany do swoich osobistych preferencji. Kolekcja marki składa się zarówno z damskich, jak i męskich skarpet narciarskich X-SOCKS.