Skarpety Filmar Factory Trekking Light - ciemnoszary/pomarańcz

27,50 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Skarpety Filmar Factory Trekking Light to wygodny model, który wykorzystasz podczas przemierzania szlaków, kiedy słupek rtęci wędruje w górę. Dzięki włóknom Coolmax całość świetnie dba o oddychalność. Konstrukcja materiału wspiera także odpowiednią wentylację.

Bezuciskowy ściągacz, który posiadają turystyczne skarpety Filmar Factory Trekking Light zapewnia ich stabilne dopasowanie do łydki. Odpowiednie dostosowanie się do profilu stopy wynika natomiast z właściwego kroju modelu. Całość oferuje wyjątkowy komfort użytkowania.

Skarpety techniczne Filmar Trekking Light to mieszanka funkcjonalnych włókien i specjalna konstrukcja, której zadaniem poprawa komfortu długich górskich marszów oraz zabezpieczenie stóp przed przegrzaniem i wychłodzeniem, które mogą być równie niebezpieczne w skutkach. Dzięki zastosowaniu połączenia włókien Coolmax i wełny Merino model ten świetnie odprowadza nadmiar ciepłego i wilgotnego powietrza, które wytwarza się wokół stóp w trakcie wysiłku. Na początku wełna Merino dzięki swojej higroskopijności wchłania pot, a następnie we współpracy z włóknami Coolmax przekazuje go poprzez buty, by na końcu odparował do atmosfery. Pozwoli Ci to na zachowanie suchego klimatu wokół stóp oraz zwiększy komfort wewnątrz buta nawet w trakcie wielodniowego trekkingu.

Skarpety trekkingowe Filmar Trekking Light dzięki specjalnym kanalikom przejmują pot i przekazują go w okolice stawu skokowego, gdzie może on swobodnie wyparować. Dzięki dodatkowi rozciągliwego włókna Lycra(R) skarpety wygodnie przylegają do stóp nie powodując nieprzyjemnego ucisku. W tym modelu do łączenia ze sobą materiału wykorzystano metodę płaskich szwów, która ogranicza do minimum ryzyko powstania obtarć skóry w trakcie aktywnego marszu górskim szlakiem. Specjalnie wzmocniony fragment pięty zwiększa wytrzymałość skarpet na ścieranie się w tym miejscu, które w trakcie trekkingu pracuje najaktywniej.

Skarpety termoaktywne Filmar Trekking Light to model wyposażony w nowoczesne rozwiązania materiałowe i technologie, które umożliwiają Ci zadbanie o suchy klimat wokół stóp, co niewątpliwie poprawi komfort każdej górskiej wyprawy.

Filmar Trekking Light najważniejsze cechy:
  • Włókna Coolmax świetnie odprowadzają wilgoć zapewniając Ci komfort suchego klimatu nawet w trakcie długiego marszu;
  • Połączenie wełny Merino z poliakrylem zapewnia świetną izolację termiczną oraz umożliwia skórze swobodne oddychanie;
  • Dzięki zastosowaniu włókna Lycra(R) skarpety zapewniają dobrze przyleganie do stopy, a dzięki elastyczności nie powodują jej ucisku;
  • Bez uciskowy podwójny ściągacz;
  • Płaski szew w części palczastej zapobiega ocieraniu się skóry;
  • Wzmocniony fragment pięty zapobiega ocieraniu się o buty;
  • System kanalików skutecznie odprowadza pot w okolicę stawu skokowego, by dalej mógł swobodnie odparować do atmosfery;

Użyte materiały: 42% Coolmax, 22% wełna Merino, 22% poliakryl, 11% poliamid, 3% lycra;

Uwaga! Odcień koloru może różnić się od pokazanego na zdjęciu w zależności od dostawy i jest dobierany losowo.

Coolmax® to włókno o czterokanałowej konstrukcji, które bardzo skutecznie odprowadza wilgoć od ciała i transportuje ją za zewnątrz. Dzięki niemu skóra podczas wysiłku fizycznego pozostaje maksymalnie sucha, nawet przy wysokich temperaturach.
Wełna Merino stosowana przez markę Filmar pochodzi ze ściśle kontrolowanych hodowli owiec merynos. Stosowanie tylko najwyższej jakości wełny Merino pozwala zagwarantować produktom maksymalne właściwości użytkowe. Wełna ta jest bardzo przyjemna w dotyku, zapewnia niezrównane właściwości termiczne, a także chroni przed łatwym powstawaniem nieprzyjemnych zapachów.

Skarpety Filmar Factory Trekking Light - ciemnoszary/pomarańcz - opinie klientów

4.0
1 opinia