top

Siedzisko samopompujące Outwell Dreamcatcher Seat

59,99 zł 79,99 zł
-25%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Siedzisko samopompujące Outwell Dreamcatcher Seat sprawdzi się na kempingu i biwaku, gdy nie chcemy odpoczywać na gołej ziemi. Bez przeszkód zabierzesz je także na trekking lub wyprawę rowerową, więc zawsze zapewnisz sobie wygodną podstawę do regenerowania sił lub wspólnych posiłków.

Turystyczną wszechstronność tego modelu docenią wszyscy górscy wędrowcy, osoby wybierające się na spływy kajakowe lub podejmujące się wypraw rowerowych. Z siedziska Outwell skorzystasz także na biwakach lub w trakcie przerwy od długiej podróży samochodem, gdy odpoczywasz na łonie natury. Bez przeszkód zabierzesz je także na koncert plenerowy i wszędzie tam, gdzie będziesz chciał wygodnie się rozsiąść.

Siedzisko samopompujące Outwell Dreamcatcher Seat korzysta z tych samych rozwiązań, które stosowane są w matach tego duńskiego producenta. Oznacza to, że w jego wnętrzu znajdziemy połączenie komór powietrznych oraz amortyzującej pianki, co odpowiada za izolację, a także wygodę odpoczynku. Dzięki temu temperatura gruntu nie wpłynie na nas w trakcie siedzenia na tym modelu, więc łatwiej unikniemy nieprzyjemnego wychłodzenia. Dodatkowo całość świetnie dopasowuje się do podłoża, co sprawia, że jego nierówności nie będą tak dokuczliwe. Siedzisko Outwell Dreamcatcher Seat wykonane zostało z trwałego poliestru, więc dobrze zniesie trudy trekkingów, a także szybko wyschnie po wykorzystaniu go na nieco wilgotnej ziemi.

Siedzisko samopompujące Outwell Dreamcatcher Seat korzysta z systemu komór powietrznych oraz szczelnego zaworu Air Flow Control Valve. Wystarczy go otworzyć, by ten model po krótkiej chwili nabrał odpowiedniego kształtu. Te rozwiązanie posiada także funkcję spuszczania powietrza, więc również w tym zadaniu będziesz wyręczony.

Siedzisko samopompujące Outwell Dreamcatcher Seat to wygodny kompan biwaków, trekkingów, czasu spędzanego na działce lub w ogrodzie.

Outwell Dreamcatcher Seat najważniejsze cechy:
  • Samopompujące siedzisko turystyczne;
  • System Air Flow Control Valve pozwala na łatwe nadmuchanie siedziska oraz spuszczenie z niego powietrza;
  • System Air Flow Control Valve umożliwia także uzupełnienie powietrza wewnątrz siedziska, gdy czujesz, że jest go za mało;
  • System komór powietrznych połączony z pianką to komfortowa amortyzacja zwiększająca wygodę odpoczynku;
  • Siedzisko wykonane zostało z wytrzymałego poliestru;
  • Optymalna izolacja od podłoża;
  • W zestawie z pokrowcem transportowym;
  • Symbol produktu: 290307;

Air Flow Control Valve – system usprawniający nadmuchiwanie siedziska oraz spuszczanie z niego powietrza. Zawór posiada uchwyt pozwalający na ustawienie trzech pozycji: nadmuchiwanie, spuszczanie powietrza oraz blokada. W pozycji pionowej powietrze swobodnie przez niego przechodzi, pozwalając na rozprężanie siedziska. W poziomym ustawieniu, gdy uchwyt znajduje się po prawej stronie, powietrze może jedynie wydostawać się na zewnątrz. Natomiast ustawienie z lewej strony to opcja blokady, pozwalająca by jeszcze bardziej nadmuchać siedzisko.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Oliwkowy
Płeć Unisex
Grubość ok. 5 cm
Waga ok. 224 g
Pianka V
Wymiary ok. 40 x 30 x 5 cm
Wymiary pakunku ok. 33 x ø 10 cm
Pokrowiec V
Współczynnik R-Value ---
Typ Siedzisko samopompujące
Zestaw naprawczy ---

Siedzisko samopompujące Outwell Dreamcatcher Seat - opinie klientów

0.0
0 opinie