top

SaltStick

SaltStick to producent elektrolitów przeznaczonych dla sportowców. Są one dostępne zarówno w postaci proszków do rozpuszczenia w wodzie, żelków oraz tabletek. Elektrolity SaltStick cechują się najwyższą jakością i są chętnie wybierane zarówno przez profesjonalnych biegaczy, triathlonistów i innych sportowców, jak i przez osoby uprawiające aktywność rekreacyjnie.
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

Wyczyść

Historia marki SaltStick

Marka SaltStick powstała już ponad 15 lat temu. Została założona w południowej Kalifornii przez kanadyjskiego biegacza górskiego i triathlonistę Jonathana Tokera. To właśnie podczas profesjonalnych zawodów Jonathan zauważył, jak szybko organizm traci elektrolity, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Co więcej uzupełnianie ich tylko napojami izotonicznymi w większości przypadków było tak naprawdę niewystraczające. Postanowił więc opracować suplementy, które pozwolą na uzupełnianie poziomu elektrolitów zarówno w czasie codziennych treningów, jak i na zawodach. W 2001 roku J. Toker uzyskał doktorat z chemii organicznej. W 2007 roku w pełni poświęcił się rozwojowi marki SaltStick, co bardzo szybko przyniosło efekty. Marka zaczęła być rozpoznawana wśród biegaczy, triathlonistów oraz wielu innych sportowców. Dostarczając najwyższej jakości elektrolity idealnie dostosowała się do ich potrzeb.

Gwarancja najwyższej jakości

Wszystkie produkty marki SaltStick są produkowane w USA w ściśle kontrolowanych warunkach. Skład elektrolitów jest maksymalnie uproszczony i znajduje się w nich tylko to, co niezbędne dla organizmu. Jako sponsor wielu profesjonalnych sportowców oraz imprez sportowych SaltStick dba o to, aby na liście składników nigdy nie znalazły się substancje niedozwolone czy mogące uchodzić za doping. Cały proces produkcji jest ściśle monitorowany i poddawany zewnętrznym audytom. Linia produkcyjna jest dokładnie czyszczone przed każdą serią produkcyjną. Marka SaltStick gwarantuje ponadto, że na taśmach produkcyjnych nigdy nie pojawiają się substancje niedozwolone w sporcie. Dzięki temu otwierając nowy produkt amerykańskiego producenta zawsze masz pewność, że możesz go używać zarówno podczas codziennych treningów, jak i na zawodach.

Gdzie kupić eletrolity SaltSick?

W przypadku elektrolitów i suplementów diety źródło pochodzenia produktu jest bardzo ważne. W sklepie 8a.pl oferujemy tylko oryginalne produkty SaltStick wyprodukowane w USA w sterylnych warunkach. Prosty skład, pewność pochodzenia oraz dochowanie najwyższej staranności w procesie produkcji sprawiają, że elektrolitom SaltStick można w pełni zaufać. W naszej ofercie znajdują się elektrolity do rozpuszczania w wodzie, żelków do ssania, a także tabletek. Dzięki temu możemy łatwo uzupełnić ich brak zarówno po skończonym treningu, jak i w czasie długich, wymagających zawodów. Dzięki odpowiedniemu poziomowi elektrolitów trening będzie jeszcze efektywniejszy, a nasz organizm będzie mógł pracować na pełnych obrotach przez cały czas.