Salomon Sense - Run On Emotion

Buty Salomon Sense pozwolą jeszcze lepiej poczuć wszystkie emocje związane z bieganiem. Biegnij po emocje! Weź udział w konkursie na stronie wygrywajsalomon.pl i wygraj Suunto 7 o wartości 1999 zł!
21
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę

Salomon Sense – buty stworzone do biegania

Marka Salomon to już niemal kultowy producent obuwia do biegania w terenie. Od wielu lat jego modele są wybierane zarówno przez czołowych biegaczy świata, jak i przez osoby zaczynające dopiero swoją przygodę z bieganiem. Zróżnicowana kolekcja butów trailowych Salomon Sense pozwoli dobrać model odpowiedni do terenu w jakim się poruszamy, a także do naszych potrzeb. Wśród nich znajdziemy obuwie świetnie sprawdzające się w mieszanym terenie, które przypadnie do gustu wszystkim osobom na co dzień trenującym w łatwiejszym terenie. Parki czy podmiejskie lasy pokonywany w dobrze amortyzowanych butach, które oferują świetną trakcję po wybiegnięciu poza asfalt, będą doskonałym wyborem do codziennego biegania. Lepsze tłumienie wstrząsów świetnie sprawdzi się na twardszym podłożu. Z kolei z myślą o typowo górskich szlakach powstały buty Salomon Sense wyposażone w agresywny bieżnik. To gwarancja maksymalnej trakcji w zróżnicowanym terenie. Wszystkie modele łączy nowoczesna stylistyka oraz wysoki poziom komfortu zapewniany w czasie każdego biegu.

Salomon Sense - Run On Emotion

Dlaczego tak bardzo kochamy bieganie? Biegamy podczas krótkich treningów w pobliskim parku, jak i pokonujemy wielogodzinne ultramratony. Biegamy w mieście, po leśnych ścieżkach, a także po trudnych górskich szlakach. Przełamujemy kolejne bariery, pokonując 10, 30 czy 150 km. Biegamy w palącym letnim słońcu, w czasie letniej ulewy i w jesiennym słońcu. Dlaczego więc ciągle biegniemy? Ponieważ niosą nas emocje – Salomon Run On Emotions.

Emocje towarzyszą każdemu bieganiu. Od pierwszych kroków podczas rozgrzewki, poprzez kolejne pokonywane kilometry, aż po rozciąganie po skończonym treningu. Podczas krótkiego biegu niejednokrotnie można zaznać więcej emocji niż podczas całego dnia. Ekscytacja przed startem w zawodach, pełna koncentracja na trasie codziennego treningu, czy wreszcie walka z samym sobą, aby osiągnąć jeszcze lepsze tempo i radość z finiszu. Wszystko to można przeżyć zarówno startując w zawodach biegowych, ale także w czasie żmudnych, codziennych treningów. Buty Salomon Sense sprawią, że doznania te będą jeszcze intensywniejsze.

Każdej osobie bieganie może przynosić zupełnie różne wyzwania i emocje. Marka Salomon zapytała swoich sportowców, co czują w czasie biegania. Thibout Baronian odczuwa mnóstwo rzeczy. Od totalnej euforii po ból. Większość czasu to jednak dobre samopoczucie podczas szybkiego przemieszczania się szlakiem. Podobne wrażenia ma Eli-Anne Dvergsdal, które doświadcza często skrajnych emocji. Od zwykłego zmęczenia, po prawdziwą euforię, które niesie ją jeszcze szybciej i szybciej, tak jakby została stworzona do biegania. Z kolei Davide Magnini zauważa, że po bieganiu czuje się spełniony. Jest wtedy zrelaksowany, cały stres życia codziennego gdzieś znika, a samopoczucie jest doskonałe.

A jakie emocje bieganie wyzwala w Tobie? Salomon Sense – Run On Emotion