Ryders

Ryders to kanadyjska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości okularów. Obecnie w ofercie firmy znajduje się wiele modeli - okulary przeciwsłoneczne na rower, w góry, do biegania.
5
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Wybierz swoje okulary Ryders

W ofercie kanadyjskiego producenta znajdują się okulary wykorzystujące bardzo zróżnicowane soczewki. Zaawansowane materiały i nowoczesne technologie pozwalają na projektowanie fantastycznych modeli, które zapewniają optymalną widoczność w zmiennych warunkach atmosferycznych. Okulary fotochromowe Ryders zagwarantują automatyczne dopasowywanie się do natężenia światła w czasie aktywności w zróżnicowanym terenie. Podczas przebywania w cieniu same się rozjaśnią, natomiast w pełnym słońcu zatrzymają większą ilość promieniowania. Takie rozwiązanie sprawia, że oczy mniej się męczą, a użytkownik nie musi cięgle zmieniać okularów lub szybek. To doskonałe rozwiązanie do całodziennych aktywności, kiedy warunki oświetleniowe mogę się znacznie między sobą różnić, ze względu na porę dnia i pogodę. W ostrym słońcu oraz nad wodą doceniane są okulary polaryzacyjne. Redukują one odblaski i zwiększają ostrość widzenia w mocnym słońcu. To szczególne rozwiązanie przydaj się w czasie bezchmurnej pogody na otwartych przestrzeniach.

Sportowe okulary przeciwsłoneczne do różnych aktywności

Choć pierwsze modele powstawały głównie z myślą o rowerzystach, obecnie szeroki wybór oprawek okularów Ryders sprawia, że świetnie sprawdzają się one również podczas innych aktywności. Lekkie okulary do biegania przypadną do gustu wszystkim miłośnikom biegów trailowych, którzy szybko przemieszczają się po szlakach. Modele z wytrzymałymi oprawkami to dobry wybór na górskie wędrówki, kiedy skutecznie ochronią oczy w czasie słonecznych dni. Nie brakuje również modeli, które wyśmienicie sprawdzają się na co dzień. Wyjątkowa stylistyka świetnie prezentuje się w czasie codziennych obowiązków. Sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór okularów Ryders.