top

Rockland

Rockland to polska marka specjalizująca się w produktach związanych z biwakowaniem i turystyką. Szeroki wybór produktów firmy Rockland w sklepie 8a.pl pozwoli uzupełnić wyposażenie każdego turysty.
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Namioty Rockland na wędrówki

Firma Rockland posiada w swojej ofercie kilka modeli namiotów. W większości to kompaktowe konstrukcje, które sprawdzą się w czasie wędrówek po szlakach. Namioty 2 i 3- osobowe, a także model solo, pozwolą na podróżowanie w różnym składzie osobowy. Stosunkowo proste konstrukcje oraz dobre materiały sprawiają, że namioty skutecznie zabezpieczają przed niepogodą. To dobry wybór na letnie wycieczki, a także wyjazd na kemping czy nad jezioro. W ofercie umieszczono także przydatne dodatki do namiotów, w postaci śledzi, zestawów naprawczych, dodatkowej podłogi czy odciągów. W razie zgubienia poszczególnych elementów wyposażenia pozwolą one odzyskać pełną funkcjonalność namiotów. Marka Rockland to gwarancja solidnego produktu w przystępnej cenie.

Akcesoria turystyczne Rockland to wygoda na kempingu

Przygotowując się do wyjazdu pod namioty warto pamiętać o kilku przydatnych dodatkach do ekwipunku. Wpływają one na znaczne podniesienie komfortu w czasie podróży z namiotem. Podczas przygotowywania posiłków w terenie niezbędne będą naczynia turystyczne. Funkcjonalne garnki i kubki z lekkiego aluminium czy sztućce pozwolą na wygodne spożywanie posiłków przed namiotem. Na każdym wyjeździe przydadzą się również ręczniki szybkoschnące, świetnie zastępujące tradycyjne modele. Są one wyjątkowo lekkie i nie zajmują dużej ilości miejsca w plecaku czy torbie. Podczas spływów kajakowych oraz dłuższych wypraw niezbędnym elementem wyposażenia są wodoszczelne worki na ekwipunek, które ochronię przewożone rzeczy przed przemoknięciem. Jeśli poszukujesz produktów Rockland – sklep 8a.pl zapewnia ich duży wybór.