Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Rock Helmets

Marka Rock Helmets to niezawodne i nowoczesne kaski do wielu aktywności sportowych. Ten włoski producent od ponad 20 lat projektuje i produkuje lekkie kaski sportowe. W swojej ofercie posiada kaski do kajakarstwa górskiego, skoków spadochronowych, narciarstwa, ale przede wszystkim słynie z kasków wspinaczkowych oraz do prac wysokościowych. To właśnie z tych modeli dostępny jest największy wybór. Każdy produkt opuszczający włoskie fabryki zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. To dobry wybór niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, czy wspinasz się dla przyjemności.

Wyświetl:
Kategoria
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Kaski wspinaczkowe Rock Helmets

Od momentu pojawienia się tego producenta na rynku, oferta była sukcesywnie powiększana. Znaczny wycinek wśród dostępnych kolekcji stanowią kaski wspinaczkowe. Są one jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia w wysokich górach, a także w czasie wspinaczki skałkowej. Kaski Rock Helmets są poddawane odpowiednim testom, aby spełniały surowe normy bezpieczeństwa i dawały użytkownikowi możliwie najlepszą ochronę przed spadającymi skałami. Włoskie kaski wspinaczkowe są chętnie wybierane zarówno przez wspinaczy wybierających się w wyższe partie gór, jak i do wspinaczki skałkowej. Niezwykle popularne są również kaski do parków linowych, które mogą być łatwo czyszczone, a ich trwała konstrukcja pozwala na intensywne użytkowanie. Osobną kategorią stanowią kaski do prac wysokościowych. Ich wygoda i cechy użytkowe są cenione przez pracowników spędzających cały dzień na stanowisku.

Włoska jakość

Wszystkie kaski Rock Helmets powstają we Włoszech, a w procesie produkcyjnym używane są włoskie materiały. To właśnie dlatego wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością.