Rock Helmets

Rock Helmets to niezawodne i nowoczesne kaski do wielu aktywności, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa. W sklepie 8a.pl zapewniamy wszechstronne kaski wspinaczkowe i do prac wysokościowych.
2
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Kaski wspinaczkowe Rock Helmets

Od momentu pojawienia się tego producenta na rynku, oferta była sukcesywnie powiększana. Znaczny wycinek wśród dostępnych kolekcji stanowią kaski wspinaczkowe. Są one jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia w wysokich górach, a także w czasie wspinaczki skałkowej. Kaski Rock Helmets są poddawane odpowiednim testom, aby spełniały surowe normy bezpieczeństwa i dawały użytkownikowi możliwie najlepszą ochronę przed spadającymi skałami. Włoskie kaski wspinaczkowe są chętnie wybierane zarówno przez wspinaczy wybierających się w wyższe partie gór, jak i do wspinaczki skałkowej. Niezwykle popularne są również kaski do parków linowych, które mogą być łatwo czyszczone, a ich trwała konstrukcja pozwala na intensywne użytkowanie. Osobną kategorią stanowią kaski do prac wysokościowych. Ich wygoda i cechy użytkowe są cenione przez pracowników spędzających cały dzień na stanowisku.

Włoska jakość

Wszystkie kaski Rock Helmets powstają we Włoszech, a w procesie produkcyjnym używane są włoskie materiały. To właśnie dlatego wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością.