top

Robens namioty Scandinavia

Namioty Robens® z serii Scandinavia zaprojektowano z myślą o całorocznym użytkowaniu podczas aktywności, które wymagają modeli łatwych w rozbijaniu, bardzo wytrzymałych oraz oferujących maksymalne cechy użytkowe, przy jednoczesnym utrzymaniu niskiej wagi.
1
produkt
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
  1. -42%
    Namiot dwuosobowy Robens Goshawk
    Namiot dwuosobowy Robens Goshawk
    1 449,94 zł 2 499,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Kolekcja Robens ® SCANDINAVIA to prawdziwa pasja przygody!

Namioty Robens® z serii Scandinavia zaprojektowano z myślą o całorocznym użytkowaniu podczas aktywności, które wymagają modeli łatwych w rozbijaniu, bardzo wytrzymałych oraz oferujących maksymalne cechy użytkowe, przy jednoczesnym utrzymaniu niskiej wagi. To modele które łączyć mają w sobie wszystko co najlepsze! Namioty te doskonale sprawdzają się w czasie wypraw trekkingowych, rowerowych czy kajakowych, podczas których niezbędne jest ograniczenie wielkości bagażu, ale jednocześnie namiot będzie intensywnie użytkowany, a pogoda może znacząco odbiegać od tej wymarzonej. Gwarantować mają niezawodność działania w miejscach odległych od cywilizacji.

Konstrukcje namiotów z kolekcji Scandinavia

Robens® namioty Scandinavia to doskonały łącznik pomiędzy najlżejszymi konstrukcjami w ofercie, a bardziej rozbudowanymi namiotami turystycznymi. Funkcjonalność, wytrzymałość, lekkość dla pasjonatów wymagających trekkingów i podróży w nieznane. Zastosowany w tropikach materiał HydroTex® AWT doskonale łączy w sobie niską wagę, znaną z ultralekkich modeli, z odpowiednią trwałością. Kolekcja Scandinavia wykorzystuje doskonale znane na świecie stelaże DAC. Są one wykonywane z wysokiej jakość aluminium, a zastosowane przy ich obróbce i wykończeniu technologie pozwalają dodatkowo zmniejszyć wagę namiotów o ładnych kilka gramów. Starannie zaprojektowany kształt poszczególnych modeli doskonale łączy ograniczenia stawiane przez niską wagę z potrzebami użytkowników. Dzięki temu uzyskano namioty, które są niezwykle łatwe w transporcie, a jednocześnie oferują maksymalne cechy użytkowe.

Sprawdź inne kolekcje Robens

Namioty Robens Lite Namioty Robens Trail Namioty Robens Adventure Maty i materace Robens Śpiwory Robens