top

Robens namioty Lite

Namioty Robens Lite to ultralekkie techniczne konstrukcje wykonane z nowoczesnych materiałów. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy poszukują minimalistycznego schronienia na górskie wyprawy.
1
produkt
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Namioty Robens Lite to doskonały wybór dla doświadczonych użytkowników

Lite to najlżejsza seria namiotów Robens®. Zaprojektowano je z myślą o wszystkich wyprawach, gdzie kluczowa jest niska waga oraz jak najmniejsze wymiary bagażu. Doskonale łączą najlżejsze dostępne materiały oraz minimalistyczną konstrukcję, aby zapewnić ich użytkownikom podstawowy komfort w czasie szybkich wyjazdów w teren.

W namiotach Robens® z serii Lite wykorzystuje się jeden z najnowszych materiałów opracowanych specjalnie z myślą o ultralekkich konstrukcjach – HydroTex® AWT-LT. To niezwykle cienki silikonizowany poliester, pozwalający na odpowiednie naprężenie całej konstrukcji. Ponadto charakteryzuje się on wysoką wytrzymałością na szkodliwe promieniowanie UV, co przekłada się na większą żywotność namiotów. Materiał ten zdecydowanie wyróżnia się w kategorii namiotów ultralekkich, wyśmienicie sprawdzając się w terenie, niezależnie od warunków pogodowych i panujących temperatur.

Konstrukcje namiotów z kolekcji Robens® Lite oparte są o minimalistyczne pałąki wykonywane z wysokiej jakości aluminium oraz włókna węglowego. Pozwalają na szybkie rozbijanie tropiku i sypialni oraz kompaktowe spakowanie całości do plecaka. Wszystkie modele z tej serii przygotowano specjalnie dla osób, dla których priorytetem jest jak najniższa waga oraz minimalistyczne rozmiary. Robens namioty Lite to najwyższej klasy modele dla doświadczonych użytkowników.

Sprawdź kolekcje Robens

Maty i materace Robens Namioty Robens Scandinavia Namioty Robens Trail Namioty Robens Adventure Śpiwory Robens