top

Robens namioty Adventure

Namioty Robens® Adventure charakteryzują się większą wysokością, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej się w nich poruszać. Świetnie sprawdzają się jako wygodne namioty biwakowe i rodzinne w czasie letnich wyjazdów.
1
produkt
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
  1. -40%
    Przedsionek Robens Shade Grabber
    Przedsionek Robens Shade Grabber
    539,34 zł 898,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Robens® Adventure to pasja przestrzeni!

Wygodne, przestronne i zapewniające komfort poruszania się we wnętrzu namioty zebrano razem w kolekcji Adventure. Te duże namioty rodzinne oraz dla większych grup turystów zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale, podobnie jak konstrukcje z pozostałych serii trekkingowych. Modele z tej kolekcji stanowią najlepszy wybór podczas wakacyjnych wyjazdów na biwak czy kemping. Naszym priorytetem w trakcie ich projektowania było zapewnianie użytkownikom komfortowych warunków oraz czerpania maksymalnej przyjemności z pobytu pod namiotem.

Charakterystyka modeli z kolecji Robens Adventure

Namioty Robens® Adventure charakteryzują się większą wysokością, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej się w nich poruszać. Duże przedsionki oferują znaczną ilość miejsca nie tylko na bagaż, ale również do wygodnego spędzania czasu w niepogodę. Wszystkie modele są wykonywane z bardzo mocnych materiałów, aby mogły służyć podczas kolejnych letnich wyjazdów. Ich wysoka wodoodporność oraz podklejane szwy perfekcyjnie chronią przed opadami. Pomimo swojej wielkości, poszczególne konstrukcje są łatwe do rozbicia, dzięki czemu świetnie sprawdzają się zarówno doświadczonym użytkownikom, jak i osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę z wypoczynkiem na łonie przyrody.

Sprawdź inne kolekcje namiotów Robens

Namioty Robens Route Namioty Robens Odyssey Namioty Robens Trail Namioty Robens Airventure Namioty Robens Outback