top

Robens Maty i materace

Turystyczne maty i materace Robens® to wysokiej jakości materiały oraz perfekcyjne wykonanie, które sprawiają, że korzystanie z nich w czasie wszystkich wyjazdów jest niezwykle komfortowe.
8
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę

Maty samopompujące i materace Robens®

Maty samopompujące i materace Robens® stworzone zostały bez żadnych kompromisów! Lekkie, wygodne i nie zajmujące dużo miejsca. Projektowane przez duńskich specjalistów maty turystyczne doskonale współpracują ze śpiworami Robens®, oferując perfekcyjną izolację oraz wygodę snu na twardym podłożu. Rozbudowana kolekcja pozwala zapewnić każdemu turyście taki model, który najlepiej spełni jego oczekiwania. Ultralekkie materace dmuchane to najlżejsza opcja, oferująca wysoki komfort dla wszystkich miłośników długich trekkingów. Maty samopompujące są z kolei z chęcią wybierane są przez turystów poszukujących dobrej izolacji oraz możliwości szybkiego i łatwego przygotowania miejsca do spania. Najgrubsze modele powstały dla osób wybierających się na kemping lub dłuższe biwakowanie. Oferują maksymalną wygodę, którą docenią wszyscy miłośnicy komfortu. Nie zapomniano również o tradycjonalistach, włączając do oferty klasyczne karimaty, oferujące niezawodność w każdych warunkach i w miejscach najdalej odsuniętych od cywilizacji.

Cechy mata samopompujących i materacy Robens®

Produkowane przez Robens® maty samopompujące i materace turystyczne doskonale łączą w sobie wygodę, dobre właściwości izolacyjne oraz świetny wygląd. Wszystkie modele poddawane są specjalnym testom pozwalającym określić ich współczynnik R-value. Im jest on wyższy, tym lepszą izolację zapewnia mata. Dodatkowo opisane są sugerowanymi temperaturami, w jakich dany typ maty zapewnia odpowiedni komfort, aby wybór optymalnego modelu był jeszcze łatwiejszy. W trakcie ciągle trwających poszukiwań idealnego rozwiązania, stworzono wiele mat turystycznych różniących się konstrukcją. Ze względy na budowę w kolekcji Robens® możemy wyróżnić między innymi:
– tradycyjne karimaty składane;
– maty samopompujące;
– ultralekkie materace dmuchane;
– lekkie materace z ociepliną Primaloft.

Maty turystyczne Robens® to wysokiej jakości materiały oraz perfekcyjne wykonanie, które sprawiają, że korzystanie z nich w czasie wszystkich wyjazdów jest niezwykle komfortowe – to zupełnie nowy wymiar odpoczynku!

Sprawdź inne kolekcje Robens

Namioty Robens Lite Namioty Robens Trail Namioty Robens Scandinavia Namioty Robens Adventure Śpiwory Robens