top

Rękawiczki rowerowe krótkie

Rękawiczki rowerowe krótkie oferują wysoką przewiewność oraz szybkie odprowadzanie wilgoci z dłoni. To kluczowe cechy modeli zaprojektowanych z myślą o wyższych temperaturach. Sprawdź rękawiczki rowerowe bez palców na lato!
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę

Krótkie rękawiczki rowerowe na letnie upały

Rękawiczki to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego rowerzysty, który pokonuje nieco więcej kilometrów. Nie ma przy tym znaczenia czy jesteś kilka razy w tygodniu na treningu, uwielbiasz długie wycieczki, czy startujesz w zawodach- rękawiczki rowerowe krótkie zapewnią maksymalny komfort i bezpieczeństwo w czasie upalnych dni. Przede wszystkim gwarantują pewny chwyt kierownicy. Bez nich spocone dłonie mogą się łatwo ześlizgnąć z rączek, szczególnie jeśli jeździmy w wymagającym terenie. Rękawiczki rowerowe bez palców znacząco zwiększają przyczepność. Wiele modeli jest dodatkowo wyposażanych w silikonowe nadruki, dzięki którym tarcie jest jeszcze większe. Dzięki odsłonięciu palców całość oferuje niezrównany poziom wentylacji. Poza tym wierzchnie panele są w nich wykonywane z bardzo cienkich i przewiewnych materiałów, dzięki którym często możemy w ogóle zapomnieć, że mamy je na rękach. Rękawiczki rowerowe krótkie to najlepszy wybór na letnie upały zarówno wtedy kiedy jeździmy na rowerze szosowym, trekkingowym, jak i górskim.

Sprawdź rękawiczki rowerowe bez palców w sklepie online!

W naszej ofercie zapewniamy szeroki wybór krótki rękawic rowerowych topowych marek. Wśród nich znajdują się zarówno najprostsze modele, jak i te, które wyposażono w dodatkowe elementy zwiększające komfort ich użytkowania. Małe zapięcie na rzep w nadgarstku pozwoli dodatkowo dopasować całość do dłoni. Wszyte między palcami pętelki lub kawałki materiału ułatwią ściąganie mocno dopasowanych rękawic po skończonej jeździe. Dla osób poszukujących komfortu, świetnie sprawdzą się rękawiczki rowerowe krótkie żelowe lub z panelami z amortyzującej pianki, które skutecznie wytłumiają drgania kierownicy i minimalizują ryzyko powstawania odcisków.