top

Rękawiczki górskie na łańcuchy męskie

Rękawiczki górskie na łańcuchy męskie to świetny dodatek na wszystkie szlaki ze sztucznymi ułatwieniami. Świetnie sprawdzą się przy pokonywaniu szlaków wyposażonych w łańcuchy, metalowe drabinki i różnego rodzaju chwyty.
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Wyczyść

Rękawiczki górskie na łańcuchy męskie to niezbędny dodatek w górach.

Wybierasz się na nieco bardziej wymagające górskie szlaki? Wiesz, że na drodze będziesz korzystać z drabinek, chwytów oraz łańcuchów? W takim wypadku koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w rękawiczki górskie na łańcuchy męskie. Świetnie zabezpieczą one dłonie przed przypadkowymi otarciami i zapewnią zwiększony komfort przemieszczania się z wykorzystaniem sztucznych ułatwień. Podążanie z ręką na łańcuchu będzie dzięki nim w pełni komfortowe, a dodatkowo zapewni wyższy poziom bezpieczeństwa. Wyjątkowo wytrzymałe rękawice na łańcuchy podołają intensywnemu użytkowaniu podczas licznych górskich wypraw.

Czym charakteryzują się rękawiczki na łańcuchy męskie?

Zdecydowanie najważniejszą cechą rękawiczek wykorzystywanych podczas chodzenia po szlakach z łańcuchami jest wysoka wytrzymałość. Przesuwanie dłoni po łańcuchach, wykorzystywanie stalowych chwytów czy drabinek sprawia, że klasyczne modele rękawic bardzo szybko się niszczą. Rękawiczki górskie na łańcuchy męskie są od podstaw projektowane z nastawieniem na maksymalną wytrzymałość. Większość modeli wykonywana jest z bardzo mocnej skóry, która posiada świetne właściwości użytkowe. Bardzo dobrze układa się do kształtu dłoni i zapewnia niezbędną przyczepność. Wiele modeli jest ponadto wyposażanych w dodatkowe wzmocnienia, chroniące całą konstrukcję przed uszkodzeniami. Takie rozwiązanie sprawia, że rękawice świetnie spisują się podczas górskich wędrówek. Rękawiczki górskie na łańcuchy męskie można idealnie dopasować do nadgarstka za pomocą funkcjonalnego rzepa, którym wybierzemy najodpowiedniejszy obwód. Ponadto tego typu rękawice są najczęściej przygotowywane do użytkowania w cieplejszej części roku, stąd wierzchnie panele są wykonywane z cienkich, przewiewnych materiałów. Dzięki temu całość zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Męskie rękawiczki górskie na łańcuchy kupisz online w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór rękawiczek czołowych górskich marek. Zaprojektowane najczęściej przez producentów sprzętu wspinaczkowego, takich ja Petzl, Climbing Technology, Black Diamond czy Beal, oferują maksymalną funkcjonalność na szlakach wyposażonych w łańcuchy. Dostępne są zarówno wersje z długimi palcami, jak i bez palców, wybierane najczęściej na letnie wyprawy. Mocne szwy i odpowiednio dobrane materiały sprawiają, że rękawiczki górskie na łańcuchy męskie świetnie wywiązują się z powierzonego im zadania.