top

Rękawiczki bez palców damskie

Rękawiczki bez palców damskie dłonie ogrzeją skutecznie nawet w bardzo niskich temperaturach i zapewnią wygodę w różnych warunkach. Duży wybór wzorów umożliwia dobranie wariantu zgodnie z indywidualnymi preferencjami.
Zobacz jako Siatka Lista

28 Produkty

  1. -11%
    Nowy
    Rękawiczki taktyczne MoG DuoFlex
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

28 Produkty

Wyczyść

W jakich sytuacjach sprawdzą się rękawiczki bez palców damskie?

Konstrukcja damskich rękawiczek bez palców jest na tyle uniwersalna, że sprawdza się bardzo dobrze w różnych okolicznościach. Specjalna budowa tego rodzaju modeli ma to do siebie, ze pozwala na zapewnienie bardzo dużej ilości ciepła. Projektanci tworzą różne warianty kolorystyczne i szeroki wybór w zakresie wzornictwa pozwala na dobranie wariantów odpowiadających wymaganiom użytkowników o odmiennych gustach. Sięgając po takie rękawiczki bez palców damskie, nie tylko uchronisz się przed negatywnym działaniem niskich temperatur na skórę, ale również dodasz ciekawego charakteru Twoim codziennym i turystycznym outfitom.

Komfort termiczny w damskich rękawiczkach bez palców

Zapewnianie odpowiedniego poziomu izolacji od chłodu to najważniejsza, ale nie jedyna zaleta, którą mają rękawiczki bez palców damskie. Żeby jak najlepiej wspierały utrzymywanie komfortu termicznego są wyposażane w ocieplinę. Najczęściej jest to wariant syntetyczny, który ma to do siebie, że nawet w wilgotnych warunkach zachowuje swoje cechy grzewcze. Jednak, żeby komfort użytkowania rękawiczek był jak największy warto zwrócić uwagę nie tylko na rodzaj ociepliny, ale również na materiały, które się z nią stykają. Tkanina bezpośrednio przylegająca do skóry dłoni powinna cechować się miękkością. Dzięki specjalnie dobranym materiałom o odpowiedniej fakturze ogranicza się bowiem ryzyko powstawania podrażnień. Dodatkową korzyścią płynącą z precyzyjnie opracowanej konstrukcji bez palców jest możliwość zapewniania lepszej oddychalności. Sprawne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, żeby mogła ona bez przeszkód odparować to nieocenione wsparcie w zapewnianiu komfortu.

Rękawiczki bez palców damskie w wariantach wodo- i wiatroodpornych

Oprócz tego że rękawiczki damskie rękawiczki z krótkimi palcami powinny być wygodne, powinny również sprawdzać się w bardziej wymagających warunkach. Na rynku istnieje wiele propozycji różnych marek, by użytkownik miał do wyboru różne warianty o odmiennie komponowanych właściwościach. Regulowany obwód mankietów to bardzo ważny detal, dzięki któremu można zredukować straty cieplne i ograniczyć przenikanie zimnego powietrza i wody do wnętrza rękawiczek. Jednak w bardziej wymagających warunkach to nie wystarczy, żeby odizolować dłonie od wilgoci i powiewów zimnego wiatru. Wtedy warto wybrać warianty softshellowe albo membranowe. Pierwsze będą doskonałe do zmniejszania narażenia ciała na negatywny wpływ wiatru. Drugie nie pozwolą, by przez membranę przedostała się choćby kropelka wody.

Rękawiczki bez palców damskie na co dzień

Wariantów, w jakich występują rękawiczki damskie z krótkimi palcami jest na tyle dużo, że bez problemu można wybrać takie, które będą świetne do aktywnych działań oraz te, które dodadzą stylu miejskiej stylizacji. Oprócz tego, że rękawiczki mają zapewniać ciepło, muszą przecież również bardzo dobrze się prezentować. W ofercie sklepu 8a.pl klienci o odmiennych gustach znajdą coś dla siebie. Codzienne rękawiczki bez palców damskie założone do pracy, na popołudniowy spacer czy wieczorne wyjście z psem będą doskonałe. Walory wizualne materiału wykorzystywanego po wierzchniej stronie są uzupełniane zaletami tkaniny wewnętrznej, żeby całość nie zawiodła użytkownika w trakcie noszenia. Wewnętrzna strona, żeby nie powodowała podrażnień wykonywana jest z przyjemnego dla ciała materiału, więc nie musisz się obawiać o odczuwanie dyskomfortu.