Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 30 %
  Rękawice narciarskie Ziener Glyn GTX + Gore Warm - dark melange
 • - 30 %
  Rękawice narciarskie Ziener Glyn GTX + Gore Warm - dark melange
 • - 30 %
  Rękawice narciarskie Ziener Glyn GTX + Gore Warm - dark melange
 • - 30 %
  Rękawice narciarskie Ziener Glyn GTX + Gore Warm - dark melange
 • - 30 %
  Rękawice narciarskie Ziener Glyn GTX + Gore Warm - dark melange
 • - 30 %
  Rękawice narciarskie Ziener Glyn GTX + Gore Warm - dark melange

Rękawice narciarskie Ziener Glyn GTX + Gore Warm - dark melange

 • Przepraszamy.
  Produkt chwilowo niedostępny.

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

*Rękawice narciarskie Ziener Glyn GTX + Gore Warm to ciepły model pozwalający na dłuższe wygrywanie walki z przenikliwym mrozem podczas jazdy na nartach w wymagających warunkach atmosferycznych. Świetnie spełniają wymagania związane z izolacją od chłodu, a także zapewnieniem właściwości wodoodpornych, jak i ochrony przed wiatrem. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości membrany GORE-TEX® dobrze radzą sobie także z transportem wilgoci od skóry, zapewniając odpowiedni klimat wokół niej.

Narciarskie rękawice Ziener Glyn GTX® + Gore Warm powstały z myślą o osobach zjeżdżających na nartach w trudnych warunkach atmosferycznych. Poradzą sobie także podczas trekkingu czy rekreacyjnego wyjazdu w góry. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, dopasowują się do kształtu dłoni ich użytkownika, zapewniając odpowiedni komfort oraz mikroklimat wokół dłoni.

Zimowe rękawice Ziener Glyn GTX® + Gore Warm to gwarancja dobrej izolacji od chłodu. Wyprodukowane z użyciem wysokiej jakości membrany GORE-TEX® znanej ze swoich ponadprzeciętnych właściwości wodoodpornych. Dzięki nim doskonale radzi sobie z wilgocią; nie straszny jej jest więc bezpośredni kontakt ze śniegiem, na który każdy narciarz jest przecież narażony. Dodatkowo zapewnia ochronę przed wiatrem, który nie jest w stanie przedostać się przez włókna membrany powodując niekomfortowe uczucie chłodu. Te niesamowite cechy nie oznaczają jednocześnie braku oddychalności – materiał został tak stworzony, aby również ten aspekt pozostał na wysokim poziomie. Skutecznie odprowadza wilgoć ze skóry, co przyczynia się do zachowania komfortowego suchego klimatu wokół niej.

Połączenie membrany z technologią Gore Warm daje natomiast wysokiej jakości produkt, świetnie chroniący przed wychłodzeniem. Zastosowanie grubej warstwy ociepliny skutecznie izoluje od panującego na zewnątrz mrozu. Co więcej trzy warstwy: wewnętrzne wypełnienie, membrana oraz warstwa zewnętrza ściśle współpracują, aby utrzymać jak największą ilość ciepła wokół dłoni przez jak najdłuższy czas. Użytkownik modelu jest więc odpowiednio chroniony przez cały okres podjętej aktywności. Producent zadbał także, aby wybranie rękawic Ziener Glyn GTX® + Gore Warm jako partnera zimowego szusowania na stoku kojarzone było z wygodą. Przyjemna w dotyku podszewka zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wewnętrzna część rękawic wykonana została natomiast w taki sposób, aby umożliwić pewne utrzymanie kijów narciarskich oraz efektywne operowanie nimi.

Rękawice Ziener Glyn GTX® + Gore Warm to produkt, dzięki któremu zapewnisz dłoniom właściwą ochronę. Model ten nie przemaka i chroni przed wiatrem, a jednocześnie cechuje się dobrą oddychalnością. Został tak zaprojektowany, abyś mógł czerpać jak najwięcej radości z fantastycznie spędzonego czasu podczas zjazdów w zimowych warunkach.

Ziener Glyn GTX® + Gore Warm najważniejsze cechy

 • Powstały z myślą o narciarzach;
 • Zapewniają ponadprzeciętną izolację od chłodu dzięki technologii Gore Warm;
 • Dzięki membranie GORE-TEX® stanowią doskonałą barierę od wiatru i wody,
 • Zapewniają dobre odprowadzanie wilgoci, aby skóra pozostała przyjemnie sucha;
 • Posiadają miękką wyściółkę wewnątrz dla zwiększenia komfortu dłoni;
 • Oferują dobre utrzymanie kijów narciarskich dzięki odpowiednio skonstruowanej części chwytnej;
 • Są elastyczne i dobrze dopasowują się do dłoni użytkownika;
 • Pięciopalczasta konstrukcja zapewnia większą wygodę podczas zimowych aktywności;
 • Wyposażone zostały w rzepy w celu ochrony przed dostawianiem się śniegu do wnętrza rękawic;
 • Posiadają ściągacze, aby dopasować się do nadgarstka.

Użyte materiały:
Zewnętrzny: 100% poliester
Część chwytna: 100% poliester
Podszewka: 100% poliester

GORE-TEX® w rękawicach: GORE-TEX® Gloves + Gore warm technology
Typ GORE-TEX®: GORE-TEX® Gloves + Gore warm technology

GORE-TEX® Gloves + Gore warm technology

Rękawice w których została wykorzystana technologia GORE-TEX® Gloves + Gore warm technology należą do jednych z najcieplejszych modeli dostępnych na rynku. Zapewniają one kompleksową ochronę dłoni w zimowych warunkach. Dzięki zastosowaniu grubej warstwy ociepliny, skutecznie izolują od panującego na zewnątrz mrozu. Umieszczona wewnątrz rękawic niezawodna membrana GORE-TEX® stanowi z kolei barierę nie do przebycia dla wody, śniegu i wiatru. Przyjemna w dotyku podszewka oferuje wysoki komfort użytkowania i zapewnia dłoniom wygodę. Wszystkie materiały są dobierane w taki sposób, aby nie ograniczać nadmiernie oddychalności całej konstrukcji. Rękawiczki GORE-TEX® Gloves + Gore warm technology to świetny wybór do wszystkich zimowych aktywności, w których ochrona dłoni przed szybkim wyziębieniem jest kluczowa.

Dowiedz się więcej

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Zobacz jak dokonać pomiaru

Rzeczywiste wymiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl

Rozmar 7 8 9 10
A 7,8 8 - 9
B 18 19 - 20,5
C 27 29 - 31

Produkty podobne