top

Rękawice GORE-TEX Marmot

Rękawice GORE-TEX Marmot doskonale zabezpieczają przed wodą, śniegiem i wiatrem. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy oddychającej membrany dłonie mają zagwarantowany komfortowy klimat. W ofercie damskie i męskie rękawice GTX Marmot, które okażą się niezastąpionym dodatkiem do każdego zimowego stroju.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Rękawice GORE-TEX Marmot — kompleksowa ochrona

Podczas aktywności w terenie, musimy zabezpieczyć się przed wychłodzeniem. Utrzymanie komfortowej temperatury ciała to nie lada wyzwanie podczas ekstremalnych warunków. W przypadku zimowych trekkingów, czy turystyki lodowcowej nie ma mowy o zachowaniu komfortu bez odpowiednich rękawiczek. Rękawice GORE-TEX Marmot będą doskonałym wyborem dla najbardziej wymagających turystów i turystek. Zabezpieczą nas kompleksowo przed wychłodzeniem dłoni, które w skrajnych przypadkach mogłoby doprowadzić do powstania niebezpiecznym dla zdrowia odmrożeń. Marka Marmot stawia w swych produktach na ekologiczne rozwiązania. Impregnacja hydrofobowa odbywa się bez użycia związków PFC, a materiały często pochodzą z recyklingu. Wybór produktów marki jest więc świadomą decyzją zakupową.

Co daje mi i jak działa membrana w rękawiczkach?

Rękawice GORE-TEX Marmot wykorzystują zaawansowane membrany z rodziny GORE-TEX®. Jakie korzyści daje tego typu rozwiązanie? Przede wszystkim membrana całkowicie zabezpiecza nasze rękawice przed przemoczeniem. Nie musimy więc obawiać się opadów śniegu, czy marznącego deszczu. Szwy rękawic są podklejone, a ich zewnętrzna warstwa zaimpregnowana za pomocą preparatu DWR. Dodatkowo membrany tego renomowanego producenta stanowią skuteczną barierę dla wiatru. Ten jest blokowany, a co za tym idzie, minimalizowane jest ryzyko szybkiego wychłodzenia naszych dłoni. Rękawice GORE-TEX Marmot to również niezbędna podczas aktywności oddychalność. Zbiór wszystkich powyższych cech sprawia, że nasze dłonie w rękawicach Marmot pozostaną ciepłe i suche. Co więcej, rękawiczki wykonywane są z lekkich, lecz wyjątkowo odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, które sprawdzą się świetnie nawet w ekstremalnych warunkach.

Sprawdź rękawice GORE-TEX Marmot w sklepie online 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele membranowych konstrukcji tej uznanej marki. Od rękawic, po kurtki z membraną GORE-TEX Marmot. Każdy produkt GTX® oferuje maksymalną funkcjonalność i wsparcie. Dzięki rękawicom Marmot z membraną GORE-TEX® twoje dłonie będą zabezpieczone przed wszelkimi czynnikami atmosferycznymi. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli na dobranie rękawic zarówno paniom, jak i panom. Każdy więc znajdzie u nas rękawice GORE-TEX Marmot stworzone specjalnie dla siebie.