top

Rękawice GORE-TEX Extremities

Rękawice GORE-TEX Extremities ® stoją na straży ciepła oraz poczucia suchości Twoich dłoni. Skonstruowane z myślą o górskich przygodach, są wytrzymałe i niezawodne na szlakach i w ścianach.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Rękawice GORE-TEX Extremities — wysoka jakość i funkcjonalność

Marka Extremities wyspecjalizowała się w produkcji rękawic o różnym przeznaczeniu. Aby zapewnić sobie kompleksową ochronę, warto sięgnąć po model wyposażony w najwyższej jakości membranę. Tylko wtedy możemy liczyć na bezkompromisowe zabezpieczenie naszych dłoni przed wychłodzeniem i przemoczeniem. Rękawice GORE-TEX Extremities będą więc doskonałym wyborem dla najbardziej wymagających użytkowników. Sięgając po nie, zapewniasz swoim dłoniom maksymalny komfort termiczny. Dzięki nim będą one zabezpieczone nie tylko przed wychłodzeniem, ale także przemoczeniem na skutek opadów śniegu, czy marznącego deszczu. Nie bez znaczenia pozostanie również zablokowanie wiatru! Rękawice sprawdzą się więc zarówno podczas biegania, jazdy na nartach, czy w trakcie zimowych trekingów w niskich temperaturach!

Konstrukcja membranowa kluczem do maksymalnego komfortu

Rękawice GORE-TEX Extremities powstają z lekkich i wytrzymałych na przypadkowe uszkodzenia materiałów zewnętrznych. Dzięki temu rękawiczki są wytrzymałe podczas aktywności w terenie. Jednakże tym, co zasługuje na szczególną uwagę jest membrana GORE-TEX®. Ma ona za zadanie całkowicie zablokować wiatr i wodę. Dzięki temu nie musimy obawiać się przemoczenia, czy przewiania konstrukcji. Wysoka oddychalność sprawia ponadto, że powstała na skórze wilgoć jest skutecznie odparowywana, co ma niebagatelne znaczenie dla naszego komfortu. Rękawice GORE-TEX Extremities to również odpowiednie ocieplenie, które ma za zadanie zminimalizować ryzyko wychłodzenia dłoni. Połączenie wszystkich powyższych cech pozwala kompleksowo zabezpieczyć nasze dłonie przed negatywnymi skutkami naszych aktywności w niskich temperaturach.

Rękawice GORE-TEX Extremities w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór rękawic wyposażonych w membrany od W.L. Gore. Dzięki temu z powodzeniem dobierzesz dla siebie model idealnie dopasowany do swoich górskich planów i indywidualnych preferencji. Kolekcja marki składa się zarówno z damskich, jak i męskich rękawic GORE-TEX Extremities. Każdy więc znajdzie u nas coś specjalnie dla siebie! Najwyższa jakość wykonania sprawi, że twoje nowe rękawice będą służyły ci przez wiele sezonów!