top

Rękaw antykradzieżowy Pacsafe RFIDsleeve 25 - 2Pack - black

17,99 zł 19,99 zł
10% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Rękaw antykradzieżowy Pacsafe RFIDsleeve 25 - 2Pack to wszechstronne akcesorium w postaci dwupaku funkcjonalnych dodatkowych kieszonek, które łatwo dopasują się do większości przegródek w portfelach, czy organizerach. Dzięki ochronie przed elektroniczną kradzieżą poczujesz się bezpieczniej myśląc o ewentualnej kradzieży pieniędzy, czy tożsamości.

Ten niezwykle funkcjonalny produkt oferuje zaawansowaną technologię RFIDsafe™ służącą zabezpieczeniu kart płatniczych oraz dokumentów działających w oparciu o technologię zbliżeniową przed niepożądanym dostępem. Dzięki temu o wiele łatwiej uniknąć kradzież tożsamości i pieniędzy z konta dokonywanej w miejscach publicznych i zazwyczaj zatłoczonych przez złodziei korzystających z czytników tej technologii. Niewielkich rozmiarów rękaw Pacsafe RFIDsleeve 25 - 2Pack to jakby dodatkowa kieszeń niewiele większa od kart bankowych, czy dokumentów, co pozwoli na łatwe umieszczenie jej w przegrodach portfeli, plecaków i toreb. Model ten został wykonany z materiałów, które odpowiadają normom RFID określonym przez międzynarodowe standardy. Sprawia to, że ochrona przed radiowym sygnałem urządzenia zbliżeniowego działa na częstotliwości pomiędzy 10MHz a 3GHz, która jest powszechnie stosowana w kartach i dokumentach. Dodatkowo materiał z, którego wykonano rękaw Pacsafe wyróżnia się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a także jest wodoodporny, co sprawi, że nie ulegnie zniszczeniu w kontakcie z wodą.

Rękaw antykradzieżowy Pacsafe RFIDsleeve 25 - 2Pack to dodatkowa kieszonka do Twojego portfela, która pozwoli uchronić się przed radiową kradzieżą danych i pieniędzy z dokumentów, czy kart płatniczych wykorzystujących czipy RFID.

* Pacsafe RFIDsleeve 25 - 2Pack najważniejsze cechy:*
  • Technologia RFIDsafe™ chroni karty oraz dokumenty wykorzystujące technologię zbliżeniową przed kradzieżą danych lub pieniędzy;
  • Lekki i poręczny rękaw zmieści się w większości portfeli oraz przegródek na dokumenty w plecakach i torbach;
  • Duża wytrzymałość na rozdarcia;
  • Wykonany z wodoodpornego materiału;
  • Dwupak funkcjonalnych etui na karty płatnicze i dokumenty;
  • Wykonany z certyfikowanych materiałów w oparciu o międzynarodowe standardy RFID;

Użyte materiały: blokada RFID: tlenek glinu, poliester, papier;

Pacsafe RFIDsafe™ - to technologia chroniąca karty bankowe, czy dokumenty korzystające z technologii radiowej RFID przed kradzieżą danych oraz pieniędzy z konta. Polega ona na wykonaniu elementów materiału ze specjalną wstawką rozpraszającą sygnały z urządzeń kradnących pieniądze z kont bankomatowych oraz tożsamości z dokumentów wyposażonych w zbliżeniowe czipy. Technologia ta blokuje fale o częstotliwości pomiędzy 10MHz a 3GHz, za pomocą których dokumenty i karty bankowe łączą się terminalami.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex

Rękaw antykradzieżowy Pacsafe RFIDsleeve 25 - 2Pack - black - opinie klientów

0.0
0 opinie