top

Raki Grivel

Raki GRIVEL to synonim niezawodności i trwałości. Charakterystyczne, czarno - żółte modele z proaktywnymi podkładkami przeciwśnieżnymi uważane są za jedne z najlepszych na świecie! Wybierz raki z serii G lub Air z mocowaniem na Twoje buty i wbijaj na zimowy szlak.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Elastyczny łącznik
    Z elastycznym łącznikiem
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Włoska jakość i niezawodność raków Grivel

Wykonane z wysokiej jakości materiałów raki Grivel zyskały niezwykle dużą popularność dzięki rozwiązaniom, na których można polegać w niesprzyjających warunkach. W ofercie tego doświadczonego, włoskiego producenta znajduje się pełen przekrój modeli. Te najprostsze, świetnie sprawdzają się w turystyce zimowej, podczas przemieszczania się w łatwiejszym terenie. Bardziej zaawansowane konstrukcje pozwalają pokonywać coraz bardziej wymagające szlaki oraz mierzyć się z coraz bardziej stromymi ścianami. Wspinaczkowe raki Grivel, przeznaczone są dla zaawansowanych użytkowników - miłośników wspinaczki mikstowej i lodowej. To modele, których pełen potencjał wykorzystają osoby posiadające bogate doświadczenie w zimowej wspinaczce w najtrudniejszych warunkach. W większości modeli wykorzystywana jest mocna stal węglowa lub chromowo-molibdenowa, która doskonale znosi trudne górskie warunki. W zależności od przeznaczenia poszczególne raki mogą znacznie różnić się pomiędzy sobą ilością oraz układem zębów. Dzięki temu świetnie sprawdzają się podczas pokonywania lekko pofałdowanego terenu lub stromych górskich zboczy, często pokrytych nie tylko śniegiem, ale przede wszystkim lodem. Wszystkie je łączy wspólny mianownik - jakość gwarantująca bezpieczeństwo i trwałość!

Marka Grivel to nie tylko raki

Grivel zdecydowanie najbardziej kojarzony jest pośród miłośników zimowej aktywności górskiej. To raki tej marki sa dla wielu tymi wymarzonymi, wyśnionymi, za które są w stanie zapłacić więcej. I nic dziwnego - to naprawdę doskonały sprzęt, za którym stoją doświadczenie marki (ponad 200 lat!) i tysiące zadowolonych uzytkowników. Oprócz raków, Grivel to także niezawodne czekany - zarówne turystyczne, jak i bardzo techniczne dla miłosników lodospadów. Produkty te tworzą zimowe wyposażenie obowiązkowe, z którym poradzić sobie możesz w najtrudniejszych warunkach, podczas najbardziej surowej zimy. Drobne uzupełnienie stanowią osłony ostrzy oraz pokrowce na raki, które także w tym asortymencie wyróżniają się jakością wykonania.

Popularne raki Grivel w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór najpopularniejszych modeli raków tego producenta. Wśród oferowanych wersji pojawiają się zarówno raki koszykowe, automatyczne, jak i półautomatyczne, zawsze z najnowszych dostaw i bieżącej kolekcji. Dzięki takiej różnorodności każda osoba, niezależnie od użytkowanego obuwia, może dobrać wersję idealnie dopasowaną do tego obuwia. Największym powodzeniem cieszą się wszechstronne modele do turystyki wysokogórskiej i lodowcowej. Wśród nich można wyróżnić raki Grviel G10 oraz G12 różniące się między sobą między innymi ilością zębów. Wysoka popularność tych rozwiązań wynika z ich prostej konstrukcji, co przekłada się na niezawodność w wymagających warunkach. W ofercie posiadamy najpopularniejsze modele, które cieszą się niegasnącym zainteresowaniem wśród licznych turystów, którzy mierzą się z górskimi drogami w okresie zimowym. Stosowane w rakach wysokiej jakości materiały gwarantują niezawodność oraz pozwalają na długie użytkowanie w wymagających warunkach. Dopracowywane przez wiele lat raki Grivel są chętnie wybierane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych miłośników gór.