top

Raki automatyczne Petzl

Raki automatyczne Petzl to profesjonalne modele zapewniające szybkość zakładania i doskonałą integrację z butem. Automatyczne raki to maksymalna stabilność w wysokich górach i na lodowych ścianach.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Zęby atakujące
    Stałe, o przekroju poziomym
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Wyczyść

Raki automatyczne Petzl — lekkość i uniwersalność

Marka Petzl to producent, który dostarcza najwyższej jakość rozwiązania zarówno dla amatorów górskich aktywności, jak i profesjonalistów. Ich sprzęt przeznaczony jest na trudne warunki, a jego konstrukcja zadowoli fanów poruszania się w górach na lekko i szybko. Raki automatyczne Petzl skierowane są zarówno do turystów, alpinistów, jak i fanów skituringu. Raki Petzl mogą być bowiem noszone wraz z butami wysokogórskimi, oraz skiturowymi wyposażonymi w odpowiednie ranty. Elastyczne łączniki sprawiają, że raki są wyjątkowo łatwe w transporcie i zajmują minimalną ilość miejsca. Wykorzystanie lekkich stopów aluminium sprawia, że automaty Petzla są jednymi z najlżejszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Nowoczesne materiały i nowatorskie rozwiązania

Raki automatyczne Petzl to produkty dla turystów i skialpinistów, którzy poszukują wyjątkowo lekkich rozwiązań. Modele najczęściej mają 10 zębów zapewniających doskonałą stabilność w trudnym terenie. Konstrukcje z metali lekkich są wyjątkowo łatwe w transporcie. Ich minimalna waga sprawia, że o rakach możemy praktycznie zapomnieć.  Regulacja odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi i jest niezwykle precyzyjna. Raki automatyczne Petzl to jednak nie tylko typowe rozwiązanie, które musi współpracować z obuwiem z insertami lub odpowiednim rantem. W ofercie marki znajdziemy również niezwykle uniwersalne rozwiązanie hybrydowe, które może być (za pomocą dołączonych w zestawie elementów) w ciągu kilku chwil zamienione na rozwiązanie półautomatyczne! Raki marki Petzl spełniają standardy: CE EN 893, UIAA. Większość modeli jest standardowo wyposażona w pokrowce transportowe, oraz podkładki antyśniegowe.

Kupuj raki automatyczne Petzl w sklepie online 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego 8a.pl znajdziecie szeroki wybór produktów marki Petzl. Od raków do różnego rodzaju obuwia, po zaawansowane czekany Petzl. Każdy z produktów łączy doskonała jakość wykonania i przemyślany w najdrobniejszym detalu design. To dzięki temu zakupiony przez nas sprzęt, może być jednocześnie lekki, wytrzymały i zapewniać nam maksymalne bezpieczeństwo. Raki automatyczne Petzl będą doskonałym wyborem dla najbardziej wymagających turystów, alpinistów i fanów skituringu!