top

Raczki turystyczne Climbing Technology

Raczki turystyczne Climbing Technology to maksymalna przyczepność na zalodzonych nawierzchniach. Są kompaktowe i dopasowane do butów turystycznych, przez co świetnie sprawdzą się na łatwiejszych trasach.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Kolor
    zielony
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Wyczyść

Raczki turystyczne Climbing Technology — doskonała jakość

Raczki Climbing Technology produkowane są w kilku wariantach, zapewniających doskonałe dopasowanie do obuwia, warunków śniegowych i potrzeb turysty. Stalowe raczki turystyczne Climbing Technology pod buty, mocowane są za pomocą taśm wokół cholewki. Zaciskowa klamerka pozwala dopasować obwód, tak aby długie zęby trzymały się w centralnej części podeszwy. Idealnie spisują się w głębokim śniegu. Miniaturowe wymiary i stosunkowo niska waga modeli Mini (w wersji z 4 lub 6 zębami) sprawiają, że raczki Climbing Technology wrzucisz do plecaka niemal bez wahania — pomijając warunki stricte letnie, zawsze mogą się przydać!

Szeroki wybór modeli dla fanów i fanek turystyki zimowej

Raczki turystyczne Climbing Technology w wersji z kolorową gumową opaską (różną dla różnych rozmiarów) to absolutny bestseller! Doskonałe na buty niemal każdego typu. Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, doskonale przyczepne i sprawdzone przez tysiące użytkowników w polskich górach. Raczki CT dostarczane są w miękkim pokrowcu. Ten niemalże nic nie waży i skutecznie chroni pozostały bagaż w plecaku przed uszkodzeniem o ostre kolce. Raczki turystyczne CT® jak przystało na tę markę, wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu doskonale sprawdzają się na zalodzonym i śliskim podłożu. Ich konstrukcja sprawia, że z powodzeniem wykorzystamy je w obuwiu o bardziej elastycznej podeszwie. Raczki Climbing Technology będą więc doskonałym wyborem podczas wyjść w łatwiejsze góry, kiedy warstwa śniegu i lodu zalega na turystycznych szlakach.

Sprawdź raczki turystyczne Climbing Technology w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W sklepie internetowym 8a.pl znajdziesz szeroki wybór produktów tej renomowanej marki. Od raczków, poprzez raki koszykowe Climbing Technology, aż na profesjonalnych rakach automatycznych Climbing Technology skończywszy. Bez problemu dobierzesz więc odpowiednie rozwiązanie zwiększające twoją przyczepność do każdego rodzaju posiadanego przez siebie obuwia. Raczki CT® dostępne są w różnych wersjach, co pozwala na wygodne dobranie ich do rozmiaru butów. Za sprawą wysokiej jakości wykonania raczki świetnie spisują się podczas wielu turystycznych sezonów. Wybierając jeden z produktów tej marki, sięgasz więc po maksymalnie dopracowaną, wszechstronną i uniwersalną konstrukcję.