top

Raczki turystyczne Climbing Technology Mini Crampon 6P

194,99 zł 259,99 zł
-25% taniej
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 194,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Climbing Technology Mini Crampon 6P to wszechstronne raczki turystyczne przeznaczone na prostsze szlaki, które umożliwią pewne przemieszczanie się na zaśnieżonych i oblodzonych ścieżkach.

W trakcie zimowych wycieczek niejednokrotnie można trafić na odcinki dróg, których pokonanie bez odpowiedniego sprzętu będzie niemożliwe. Z pomocą wszystkim turystom przychodzi firma Climbing Technology z projektem niezawodnych i prostych w budowie raczków turystycznych. Jest to idealna propozycja dla wszystkich osób, które używają "pełnoprawnych' raków sporadycznie, w czasie trudniejszych tatrzańskich wycieczek, natomiast na łatwiejszych szlakach, w nieeksponowanym terenie i na niezbyt stromych zboczach, zwyczajnie wolną lżejsze i mniejsze raczki. Prosta konstrukcja, kompaktowa budowa i możliwość zastosowania z niemal każdym typem obuwia sprawia, że są częstym wyborem na zimowe i wiosenne eskapady, gdy na przemian topniejący i zmrażany nocą śnieg trzyma się w zalesionych i zacienionych odcinkach szlaku.

Raczki CT Mini Crampon 6P wykonano z bardzo wytrzymałej stali, co gwarantuje niezawodność w każdych warunkach, a także długą żywotność. Za przyczepność odpowiada 6 zębów o długości około 3 cm każdy. Przednie i tylne zęby umieszczone prostopadle do kierunku poruszania się zwiększają przyczepność raków podczas podchodzenia i schodzenia na oblodzonej nawierzchni.

Raczki turystyczne Climbin Technology Mini Crampon 6P są zgodne z dyrektywą 2016/425 i odpowiednimi zapisami normy EN 893:2010 dotyczącymi środków ochrony indywidualnej kategorii II i, jako „antypoślizgowe nakładki na buty”, są oznakowane CE.

Raczki te mocowane są do buta za pomocą niezawodnych pasków. Jeden z nich przytrzymuje piętę i zapobiega wysuwaniu się buta, a drugi obejmuje go z przodu. Łatwa regulacja i obsługa systemu pozwalają szybko zarówno założyć jak i zdjąć raki. Od strony podeszwy umieszczono małe ząbki, które dodatkowo stabilizują podeszwę buta i minimalizują ryzyko jej przemieszczania się w trakcie chodzenia. Konstrukcja raków umożliwia zmianę ich szerokości co sprawia, że można je dopasować do niemalże każdego rodzaju obuwia oraz rozmiaru. Regulacja odbywa się bez konieczności korzystania z dodatkowych narzędzi ("kluczem" jest drugi raczek - na każdym z nich znajdziesz bowiem odpowiedni otwór, pasujący do nakrętki). 

W celu zapobiegnięcia gromadzeniu się pod rakiem nadmiernej ilości śniegu, raczki wyposażono w podkładki przeciwśnieżne. Zapewnia to większą wygodę i bezpieczeństwo podróżowania.

Wyprodukowane w całości we Włoszech, co jest gwarancją ich najwyższej jakości i sprawia, że możesz na nich polegać w kryzysowych sytuacjach.

Raczki na buty Climbing Technology Mini Crampon 6P - najważniejsze cechy:

  • Wykonane z wytrzymałej stali;
  • 6 zębów zapewniających wysoką przyczepność;
  • Mocowanie za pomocą regulowanych pasków;
  • Możliwość zmiany szerokości;
  • Podkładki przeciwśnieżne zapobiegające gromadzeniu się śniegu;
  • Ząbki od strony podeszwy zapobiegające jej nadmiernemu przesuwanie się;
  • Możliwość dopasowania do niemal każdego buta;
  • Kompaktowe- zajmują niewiele miejsca po spakowaniu;

Waga (para): ok. 524 g
Długość: ok. 15 cm

Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 3I891AV
Kolor pomarańczowy
Płeć Unisex
Outlet Nie
Akcja3 Spring10
Materiał korpusu Lekki stop
Materiał łącznika Lekki stop
Waga ~ 524 g
Przeznaczenie Turystyka piesza / Hiking

Climbing Technology Mini Crampon 6P - opinie klientów

4.7
3 opinie (niezweryfikowane)