Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Raczki turystyczne Climbing Technology Mini Crampon 6P

Cena promocyjna 129,13 zł Cena regularna 189,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl

Climbing Technology Mini Crampon 6P to wszechstronne raczki turystyczne przeznaczone na prostsze szlaki, które umożliwią pewne przemieszczanie się na zaśnieżonych i oblodzonych ścieżkach.

W trakcie zimowych wycieczek niejednokrotnie można trafić na odcinki dróg, których pokonanie bez odpowiedniego sprzętu będzie niemożliwe. Z pomocą wszystkim turystom przychodzi firma Climbing Technology z projektem niezawodnych i prostych w budowie raczków turystycznych. Jest to idealna propozycja dla wszystkich osób, które używają "pełnoprawnych' raków sporadycznie, w czasie trudniejszych tatrzańskich wycieczek, natomiast na łatwiejszych szlakach, w nieeksponowanym terenie i na niezbyt stromych zboczach, zwyczajnie wolną lżejsze i mniejsze raczki. Prosta konstrukcja, kompaktowa budowa i możliwość zastosowania z niemal każdym typem obuwia sprawia, że są częstym wyborem na zimowe i wiosenne eskapady, gdy na przemian topniejący i zmrażany nocą śnieg trzyma się w zalesionych i zacienionych odcinkach szlaku.

Raczki CT Mini Crampon 6P wykonano z bardzo wytrzymałej stali, co gwarantuje niezawodność w każdych warunkach, a także długą żywotność. Za przyczepność odpowiada 6 zębów o długości około 3 cm każdy. Przednie i tylne zęby umieszczone prostopadle do kierunku poruszania się zwiększają przyczepność raków podczas podchodzenia i schodzenia na oblodzonej nawierzchni.

Raczki turystyczne Climbin Technology Mini Crampon 6P są zgodne z dyrektywą 2016/425 i odpowiednimi zapisami normy EN 893:2010 dotyczącymi środków ochrony indywidualnej kategorii II i, jako „antypoślizgowe nakładki na buty”, są oznakowane CE.

Raczki te mocowane są do buta za pomocą niezawodnych pasków. Jeden z nich przytrzymuje piętę i zapobiega wysuwaniu się buta, a drugi obejmuje go z przodu. Łatwa regulacja i obsługa systemu pozwalają szybko zarówno założyć jak i zdjąć raki. Od strony podeszwy umieszczono małe ząbki, które dodatkowo stabilizują podeszwę buta i minimalizują ryzyko jej przemieszczania się w trakcie chodzenia. Konstrukcja raków umożliwia zmianę ich szerokości co sprawia, że można je dopasować do niemalże każdego rodzaju obuwia oraz rozmiaru. Regulacja odbywa się bez konieczności korzystania z dodatkowych narzędzi ("kluczem" jest drugi raczek - na każdym z nich znajdziesz bowiem odpowiedni otwór, pasujący do nakrętki). 

W celu zapobiegnięcia gromadzeniu się pod rakiem nadmiernej ilości śniegu, raczki wyposażono w podkładki przeciwśnieżne. Zapewnia to większą wygodę i bezpieczeństwo podróżowania.

Wyprodukowane w całości we Włoszech, co jest gwarancją ich najwyższej jakości i sprawia, że możesz na nich polegać w kryzysowych sytuacjach.

Raczki na buty Climbing Technology Mini Crampon 6P - najważniejsze cechy:

  • Wykonane z wytrzymałej stali;
  • 6 zębów zapewniających wysoką przyczepność;
  • Mocowanie za pomocą regulowanych pasków;
  • Możliwość zmiany szerokości;
  • Podkładki przeciwśnieżne zapobiegające gromadzeniu się śniegu;
  • Ząbki od strony podeszwy zapobiegające jej nadmiernemu przesuwanie się;
  • Możliwość dopasowania do niemal każdego buta;
  • Kompaktowe- zajmują niewiele miejsca po spakowaniu;

Waga (para): ok. 524 g
Długość: ok. 15 cm

Raczki Climbing Technology Mini Crampon 6P - opinie klientów

4.0
1 opinia