top

Przyrządy do zjazdu

Przyrządy do zjazdu to niezbędny element pracy na wysokościach. Powinny charakteryzować się niezawodnością oraz wytrzymałością, niezbędną do wykonywania robót w wymagających warunkach atmosferycznych.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
 1. Aktywności
  Alpinizm / Wspinaczka wysokogórska
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

 1. -24%
  Ósemka Petzl Huit D02
  Ósemka Petzl Huit D02
  w tym VAT 75,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 74,99 zł (+2%)
  Rekomendowana cena producenta 99,99 zł (-24%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

Wyczyść

Łatwość obsługi i wszechstronność – nowoczesne przyrządy do prac na wysokości

Zaprojektowane specjalnie z myślą o pracach na wysokości przyrządy zjazdowe cechują się niezwykle dopracowaną konstrukcją. Pozwalają na swobodne przemieszczanie się po linie. Obsługiwane zazwyczaj wygodną dźwignią, pozwalają na dostosowanie prędkości zjazdu do warunków. Wybrane modele posiadają nawet zabezpieczenie, które przy zbyt dużej szybkości automatycznie się zablokuje. Funkcja stopniowania siły hamowania umożliwia bezpieczny i łatwy zjazd. Dostępne modele samoblokujące sprawiają, że obsługa przyrządu zjazdowego jest niezwykle prosta. Niektóre z oferowanych przyrządów mogą służyć także do podchodzenia na linie. Umożliwiają także łatwe zajęcie stanowiska pracy w czasie robót z dostępem linowym. Przyrządy zjazdowe do prac na wysokości to doskonałe uzupełnienie ekwipunku, które pozwoli na sprawne zjeżdżanie po linie.

Tylko najlepsze i sprawdzone marki sprzętu do prac na wysokości

W naszym sklepie oferujemy cały niezbędny ekwipunek do prac na wysokości, włączając w to zarówno podstawowe elementy wyposażenia, takie jak uprząż robocza i kask, jak i wszystkie przyrządy oraz liny. Dostępny sprzęt to tylko sprawdzone rozwiązania, które wyśmienicie spisują się w czasie prac na wysokości. Oferowane przez nas przyrządy zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, które są niezwykle wytrzymałe i gwarantują bezpieczny powrót na ziemię. Szeroki wybór przyrządów zjazdowych w naszym sklepie internetowym 8a.pl usprawni każde prace na wysokości.