Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 35 %
  Przyrząd zjazdowo-asekuracyjny Black Diamond ATC Guide - black

Przyrząd zjazdowo-asekuracyjny Black Diamond ATC Guide - black

Ocena: 5/ 5/ 1 Opinie: 1
 • Przepraszamy.
  Produkt chwilowo niedostępny.

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Black Diamond ATC Guide to znany już wszystkim wspinaczom przyrząd zjazdowo-asekuracyjny. Zapewnia możliwość asekuracji na linach pojedynczych, bliźniaczych czy także podwójnych. Doskonale współpracuje z linami o średnicy 7,7 – 11 mm.

ATC Guide oferuje maksymalną uniwersalność. Podczas dolnej asekuracji pracuje jak zwyczajny kubek, natomiast podczas asekuracji górnej prezentuje wszystkie najlepsze cechy płytki przewodnickiej. Działa zarówno z linami pojedynczymi jak i połówkowymi oraz bliźniaczymi.

Umożliwia asekurację z góry jednocześnie dwóch osób (przy pomocy liny połówkowej) oraz rozdzielania dwóch żył liny połówkowej czy bliźniaczej. ATC Guide posiada dodatkowe uszko pomocne w odblokowaniu przyrządu w razie jego obciążenia podczas asekuracji z góry.

Jego kształt pozwala bardzo płynnie wydawać i wybierać linę podczas asekuracji. Przy intensywnym użytkowaniu, podobnie jak znane z trwałości klasyczne kubki, nie wyciera się, a jego krawędzie nie stają się ostre nawet po bardzo długim okresie użytkowania.

CE: nie dotyczy
Do lin: 7,7 - 11 mm
EN: nie dotyczy
Łożyska: nie dotyczy
Materiał: Stopy lekkie
UIAA: nie dotyczy
Wytrzymałość: ---

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 1 Dodaj opinię

 • Super

  Ocena:

  Bardzo wygodny przyrząd, lina 9,8 chodzi gładko :)

Polecamy do kompletu

Produkty podobne