Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Przyrząd zaciskowy Petzl Pantin prawy - yellow

194,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Petzl Pantin to niezawodny przyrząd zaciskowy ułatwiający szybką wspinaczkę po linie. Jest zakładany na kostkę i pozwala wykorzystać mięśnie nóg do efektywnego zdobywania wysokości.

Kostkowy przyrząd zaciskowy Petzl Pantin to doskonałe uzupełnienie takich przyrządów jak Croll, Ascension lub Ascentree. Opracowano go w celu ułatwienia wychodzenia po linie oraz zmniejszenia wysiłku. Doskonale spisze się wszędzie tam, gdzie w ten sposób trzeba pokonać większe wysokości. To niemal niezbędny element szpeju każdego speleologa.

Zastosowany kształt języka blokującego ułatwia przesuwanie się przyrządu po linie już na pierwszych metrach. Ponadto zastosowanie w nim szczeliny i ukośnych zębów sprawia, że całość lepiej funkcjonuje w wymagających warunkach, a ewentualne zabrudzenia maja mniejszy wpływ na działanie przyrządu. Jest to szczególnie istotne kiedy lina jest zalodzona lub zabłocona. Mechanizm przyrządu zaciskowego Petzl Pantin został całkowicie zintegrowany z obudową dla zmniejszenia tarcia. Całość wypina się z liny prostym wymachem nogi. Z kolei długość taśmy można ustawić poprzez szybką regulację klamrą DoubleBack. Przyrząd można także wyposażyć w zapadkę utrzymującą linę w przyrządzie podczas wychodzenia (element dostępny osobno).

Kostkowy przyrząd zaciskowy Petzl Pantin zapewnia niezawodność również dzięki zastosowanym materiałom. Język blokujący wykonano ze stali nierdzewnej dla zapewnienia lepszej odporności na korozję. Taśma rurowa z Dyneemy charakteryzuje się z kolei większą wytrzymałością na przetarcia.

Kompatybilny z linami pojedynczymi o średnicy od 8 do 13 mm.

Zapadka widoczna na zdjęciach nie wchodzi w skład przyrządu, jest elementem dostępnym osobno.
Przyrząd zaciskowy Petzl Pantin prawy - yellow - opinie klientów
0.0
0 opinie