top

Przyrząd do asekuracji Petzl Reverso - grey

131,39 zł 179,99 zł
-27% taniej
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 131,39 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 248,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 249 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 248,99 zł 12,99 zł 12,99 zł
≥ 249 zł 0 zł! 0 zł!

Przyrząd do asekuracji Petzl Reverso jest lekki i wytrzymały, więc doskonale spisze się w różnych warunkach wspinaczkowych. Dzięki temu niewielkich rozmiarów urządzeniu, poczujesz się bezpiecznie. Specjalna konstrukcja została tak opracowana, by nie powodować trudności w obsłudze, więc nawet mniej zaawansowani wspinacze nie będą mieli problemu z jej wykorzystaniem.

Specjaliści marki Petzl nieustannie dbają o to, żeby podnosić jakość tworzonych przez siebie produktów i spełniać nawet nieco wyższe wymagania swoich klientów. Dzięki temu, że projekty są wciąż optymalizowane użytkownicy o odmiennych wymaganiach powinni w ofercie brandu znaleźć coś dla siebie.

Przyrząd asekuracyjno-zjazdowy Petzl Reverso został tak wyprofilowany, aby tarcie przy wydawaniu luzu było jak najmniejsze, a wykonywanie operacji sprzętowych było jak najłatwiejsze. Przyrząd ten umożliwia asekurowanie partnera, asekurację z górnego stanowiska oraz asekurowanie dwóch wspinaczy jednocześnie. Można zastosować go do przygotowywania zjazdu po ukończeniu drogi wielowyciągowej. Nie tylko początkujący, ale i bardziej zaawansowani wspinacze docenią atuty tego modelu. Lina płynnie pracuje w przyrządzie.

Przyrząd asekuracyjny Petzl Reverso to unowocześniona propozycja znanej marki. Dzięki zwiększeniu możliwości, każdy użytkownik, który zdecyduje się na ten przyrząd powinien być w pełni usatysfakcjonowany. Jeśli poszukujesz asekuracji do pokonywania dróg sportowych albo przejść tradowych, to powinieneś rozważyć wybór Petzl Reverso. Ten przyrząd asekuracyjno-zjazdowy dedykowany jest wspinaczom, którym zależy na zredukowaniu ciężaru wyposażenia, ale zapewnieniu sobie bezpieczeństwa. Może być użytkowany nie tylko z linami pojedynczymi , ale i podwójnymi oraz bliźniaczymi. Odpowiednią manipulację szybkością przesuwu liny zapewniają profile hamujące w kształcie litery „V”. Dzięki nim nawet liny bardziej miękkie czy sztywniejsze o różnych szerokościach przy manewrach podlegają pełnej kontroli.

Przyrząd Petzl Reverso potwierdza wysoką pozycję marki na rynku i jest kolejnym produktem z serii, który gwarantuje pewność i bezpieczeństwo podczas wspinaczki.

Petzl Reverso najważniejsze cechy:

  • Odpowiedni kształt zapewniający płynne przesuwanie się liny;
  • Właściwe wyprofilowanie minimalizujące ryzyko skręcania liny i jej wypadania;
  • Rowki hamujące umożliwiające kontrolę szybkości przesuwu;
  • Otwór do odblokowania umożliwiający wydanie luzu przy obciążeniu;
  • Kompatybilność z wieloma średnicami lin różnego rodzaju: pojedynczymi – od 8,5 mm do 10,5 mm; podwójnymi – od 7,1 do 9,2 mm; bliźniaczymi – od 6,9 do 9,2 mm;
  • Wykonanie z lekkiego i trwałego aluminium;
  • Certyfikat poświadczający zgodność z normą EN 15151-2 UIAA
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu D017AA00
Kolor szary
Płeć Unisex
Outlet Nie
CE Nie dotyczy
Do lin Pojedyncze od 8,5 mm do 10,5 mm; podwójne – od 7,1 do 9,2 mm; bliźniacze – od 6,9 do 9,2 mm
EN EN 15151-2
Materiał aliminium
Waga ~ 57 g
Łożyska ---
UIAA Tak
Wytrzymałość ---
Promoitem Bestseller
Przeznaczenie Wspinaczka / Bouldering

Petzl Reverso - opinie klientów

0.0
0 opinii