top

Przewodnik wspinaczkowy Rudawy Janowickie wyd. 2

59,24 zł 78,99 zł
-25% taniej
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Przewodnik wspinaczkowy Rudawy Janowickie wyd. 2 to zaktualizowane wydanie pozycji z 2011 roku. Pojawiają się tutaj 450 nowych dróg, 350 nowych oraz nieopisanych dotąd bulderów, a także 75 fotografii ukazujących drogi wspinaczkowe oraz ich otoczenie. Bez tej książki w skały ani rusz, a jej autor umieścił tu także historię regionu jakimi są Rudawy, które coraz częściej odwiedzane są przez wspinaczy.

W pozycji Przewodnik wspinaczkowy Rudawy Janowickie wyd. 2 autor Michał Kajca umieścił opis 1345 dróg, z których 333 jest w pełni ubezpieczonych. 7 lat badania rejonu Rudaw zaowocowało kompletną książką zawierającą wiele cennych porad, które pozwolą na zaplanowanie wypadu w skały oraz skuteczne się do niego przygotowanie. Warto zaznaczyć, że region wspinaczkowy opisywany przez autora to spory teren, gdzie skałki są rozrzucone na dużej powierzchni. Dzięki temu o wiele wygodniej się tam wspina, gdyż bardzo rzadko dochodzi do sytuacji, gdy ktoś komuś wchodzi na głowę. W Przewodniku wspinaczkowy Rudawy Janowickie wyd. 2 znajdziesz dokładne mapy, by celnie trafić pod ścianę wspinaczkową, współrzędne GPS, a także fotografie konkretnych miejsc.

Dzięki książce Przewodnik wspinaczkowy Rudawy Janowickie wyd. 2 zorganizujesz wypad w skały, a także skutecznie się do niego przygotujesz, by w trakcie dojścia do topu pokonywana droga nie stanowiła większych problemów.

Ilość stron: 384; Okładka:: miękka;
Specyfikacja techniczna:
Kolor brązowy
Płeć Unisex

Rudawy Janowickie wyd. 2 - opinie klientów

0.0
0 opinie