top

Przewodnik Beskidy Zachodnie i Pogórze

69,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Przewodnik Beskidy Zachodnie i Pogórze autorstwa Grzegorza Rettingera to praktyczne topo dla wspinaczy wybierających się w skały pomiędzy Cieszynem a Tarnowem. Ten rejon rozciągający się niemal na obszarze 200 kilometrów posiada wiele ciekawych dróg wspinaczkowych, a także skał, w których podejmiesz się treningu bulderowego.

Posiadanie tego przewodnika jest konieczne, gdy organizujesz swój wypad w skały i nie chcesz jechać w ciemno. Ta pozycja sprawi, że przygotujesz się organizacyjne i mentalnie do realizowania dróg tutaj opisanych, co pozytywnie wpłynie na efektywność Twojej skalnej aktywności. Autor Grzegorz Rettinger doskonale zaznajomił się z tym rejonem wspinaczkowym i przedstawia Wam swoje spostrzeżenia, a także rady pomocne na wypadzie.

Przewodnik Beskidy Zachodnie i Pogórze przypadnie do gustu wspinaczom i bulderowcom, który poszukują nowych dróg i chcą zgłębić wiedzę na temat tych już znanych. Autor prezentuje tutaj rejony piaskowcowych skał pomiędzy Cieszynem a Tarnowem w pięknym krajobrazowo regionie. 328 stron zawiera 52 rozdziały opisujące zarówno pojedyncze skałki, jak i całe kompleksy bogate we wspinaczkowe drogi. Na kartach przewodnika znajdziesz kolorowe mapy wskazujące miejsce skał, a każda z lin droga oznaczona jest osobnym kolorem, by łatwiej było się w nich rozeznać. Każdy z kolorów odpowiada trudności drogi więc z łatwością wybierzesz tę odpowiadającą Twoim umiejętnościom. Ta pozycja podąża z duchem cyfrowej epoki wiec na jego stronach znajdziesz fotokody QR, które po zeskanowaniu smartfonem wskażą dokładna pozycję GPS. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie odnaleźć drogę do skały. Dodatkowo poręczny format książki sprawia, że łatwo ją przeniesiesz we wspinaczkowym plecaku.

Zakres obszaru objętego w przewodniku:
  • Beskid Śląski;
  • Beskid Żywiecki;
  • Beskid Mały;
  • Beskid Wyspowy;
  • Pogórze Wiśnickie;
  • Pogórze Wielickie;
  • Pogórze Rożnowskie;
  • Pogórze Ciężkowickie;

ISBN: 978-83-947825-2-8; Ilość stron: 328; Format: 21 x 15 cm; Wydawnictwo: wspinanie.pl; Rok wydania: 2019, 1 wydanie; Autor: Grzegorz Rettinger;
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex

Przewodnik Beskidy Zachodnie i Pogórze - opinie klientów

0.0
0 opinie