Przeciwsłoneczne okulary Majesty Crux - black matt/black pearl

84,99 zł 99,99 zł
15% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 5,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Przeciwsłoneczne okulary Majesty Crux CAT 3 są udanym połączeniem nowoczesnego designu z nutą klasyczności. Ich oprawna w stonowanym kolorze doskonale współgra z technicznymi soczewkami. Całość świetnie się prezentuje, a ponadto zachwyca swoimi parametrami optycznymi.

Ta propozycja okularów marki Majesty to najlepszy wybór dla użytkowników, którzy poszukują wariantu do noszenia na co dzień i w czasie outdoorowych wypadów. Ich nietuzinkowy design wpada w oko i spodoba się miłośnikom podążania nieprzetartymi drogami. Wyraź siebie i uzupełnij swoją stylizację urozmaicającym i funkcjonalnym dodatkiem.

Okulary przeciwsłoneczne Majesty Crux CAT 3 nie tylko prezentują się fantastycznie, ale równie doskonale spisują się noszone w warunkach większej jasności otoczenia. Chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych i zapewniają 100% zabezpieczenie przed negatywnym wpływem wiązek UV na wzrok. Soczewki cechują się bardzo wysoką jakością, gdyż wykonano je z wytrzymałego materiału polikarbonowego. Dodatkowo zaletą tych okularów jest wprawienie w stylową ramkę szkieł polaryzacyjnych. Jakie korzyści przynosi to użytkownikowi? Ten rodzaj cechuje się zdolnością do redukowania intensywności jasności otoczenia. W znacznym stopniu poprawia więc komfort i przejrzystość widzenia.

Przeciwsłoneczne okulary Majesty Crux CAT 3 okażą się niezastąpione, bo zapewnią odpowiedni poziom zaciemnienia, żeby oko nie męczyło się szybko i było w stanie rejestrować detale otoczenia. Szkła kategorii 3 dopuszczają do oka jedynie ok. 12% światła widzialnego. Warto podkreślić, że cechują się nie tylko bardzo dobrymi parametrami technicznymi, ale również wysokim poziomem wytrzymałości. Materiał, z którego je wykonano nie zaburza wyrazistości widzenia i nie powoduje znacznych zniekształceń obrazów.

Wygoda i stabilność okularów Majesty Crux CAT 3 to kolejne zalety modelu. Możesz na dobre zapomnieć o uporczywym ześlizgiwaniu się konstrukcji i odczuwaniu uciskania w okolicy nosa czy zauszników. W tym modelu nie pojawiły się silikonowe noski, które mogą przyczyniać się do powstawania nieestetycznych i nieprzyjemnych odcisków. Również zauszniki specjalnie wyprofilowano, żeby dopasowywały się do anatomicznego kształtu głowy i nie powodowały dyskomfortu w czasie noszenia.

Przeciwsłoneczne okulary Majesty Crux CAT 3 nie tylko urozmaicą Twój strój, ale również w znacznym stopniu poprawią jakość postrzegania i ochronią wzrok w warunkach większego nasłonecznienia.

Majesty Crux CAT 3 najważniejsze cechy:

  • Soczewki polaryzacyjne;
  • Soczewki należące do kat. 3 stopnia zaciemnienia, przepuszczające ok. 12% światła widzialnego;
  • Soczewki wykonane z wytrzymałego polikarbonu;
  • Stylowa oprawka w nowoczesnym stylu;
  • Nauszniki wyprofilowane tak, żeby nie uciskały podczas noszenia;
  • Dekoracyjne, laserowo naniesione logo marki;
  • Dołączany woreczek (szmatka czyszcząca).

Soczewka: Poliwęglanowa, polaryzacyjna
Przepuszczalność światła widzialnego: ok. 12% kat. 3
Stopień absorpcji promieni UV: 100%

Przeciwsłoneczne okulary Majesty Crux - black matt/black pearl - opinie klientów

0.0
0 opinie