Przeciwsłoneczne okulary Goggle Eos - matt grey/blue - CAT 3 blue

118,99 zł 139,99 zł
15% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Przeciwsłoneczne okulary Goggle Eos, od chwili gdy tylko je włożysz, staną się Twoimi ulubionymi. Zaprojektowano je z myślą o wykorzystywaniu w czasie bardzo słonecznych dni w rozmaitych sytuacjach. To dlatego techniczne soczewki zostały wprawione w ramki o casualowym wyglądzie.

Można powiedzieć, że ten model to wariant klasyczny, jednak nie odda to pełni jego zalet. Czarne oprawki utrzymują bowiem techniczne soczewki o wysokich parametrach. Włożenie tych okularów w bezchmurny dzień spowoduje, że dostrzeżesz znacznie więcej detali otoczenia, a przy tym nie doznasz dyskomfortu.

Przeciwsłoneczne okulary Goggle Eos są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem możesz je spakować do plecaka zabieranego w miasto bądź bagażu pakowanego na wyjazd. Konstrukcja dobrze ochroni oczy przed negatywnym działaniem promieni słonecznych, gdyż jej elementem są soczewki polaryzacyjne Polarized Protec G-Lens. Ograniczają one do minimum ryzyko powstawania odbić światła i wzmacniają ostrość widzenia. Dodatkowo przyczyniają się też do poprawy wyrazistości barw. Wszystko to bezpośrednio przekłada się na zwiększenie komfortu postrzegania obserwowanych obiektów. Cechą soczewek, której nie można pominąć, jest także zdolność do zapewniania lepszej ochrony przed działaniem szkodliwego promieniowania ultrafioletowego.

Okulary Goggle Eos przepuszczają zaledwie ok. 8-18% promieni światła widzialnego, więc bardzo dobrze poradzą sobie z poprawianiem jakości widzenia w warunkach silnego nasłonecznienia. Będą zatem obowiązkowym dodatkiem osób wykorzystujących bezchmurne dni na podejmowanie outdoorowych działań. Soczewki Blue mirror są wytrzymałe, a materiał, z którego je wykonano, nie zaburza wyrazistości widzenia i nie powoduje zniekształceń. Cechuje się też lekkością i dobrą odpornością na uszkodzenia. Wprawienie tych soczewek w oprawki z lekko elastycznego grilamidu pozwoliło stworzyć model o parametrach technicznych, które docenisz w niejednej sytuacji.

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Eos nie będą się ześlizgiwały i dobrze ułożą się na Twojej twarzy. Modna konstrukcja będzie wygodna w noszeniu i sprawdzi się w różnych okolicznościach. W czasie transportowania zabezpieczysz ją dzięki poręcznemu woreczkowi z mikrofibry. Pozwoli to uniknąć przypadkowego zarysowania soczewek i na dłużej zachować je w świetnym stanie.

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Eos swojemu casualowemu charakterowi zawdzięczają wszechstronność zastosowania.

Goggle Eos - najważniejsze cechy:

  • Filtr UV 400 zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego;
  • Soczewki polaryzacyjne Polarized Protec G-Lens ograniczają do minimum ryzyko powstawania odbić światła;
  • Soczewki o przepuszczalności światła widzialnego na poziomie 8-18% (kat. 3);
  • Soczewki odpowiednie do użytkowania w dni o intensywnym natężeniu światła;
  • Oprawka wykonana z wytrzymałego i lekko elastycznego grilamidu;
  • Miękki woreczek z mikrofibry w komplecie;
  • Symbol produktu: T909-3P.
Polarized Protec G-Lens – soczewki polaryzacyjne, które redukują do minimum tendencję do powstawania refleksów. Wzmacniają one ostrość widzenia oraz poprawiają wyrazistość barw, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie komfortu postrzegania obserwowanych obiektów.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Przeciwsłoneczne okulary Goggle Eos - matt grey/blue - CAT 3 blue - opinie klientów

0.0
0 opinie