top

Pozostały ekwipunek wysokościowy

Pozostały ekwipunek wysokościowy to wszelkie niezbędne dodatki do pracy, jak rękawiczki do lin, karabinki sprzętowe, czy noże do liny. Wiele z nich okaże się niezastąpione w awaryjnych sytuacjach.
28
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 28

na stronę
 1. -5%
  Znacznik do lin Beal Rope Marker
 2. -20%
  Mocowanie Climbing Technology QT Spurs
 3. -20%
  Osłona Climbing Technology Visor G
 4. -20%
  Karabinek Climbing Technology Truck
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 28

na stronę

Drobne akcesoria do prac wysokościowych

W ofercie sklepu 8a.pl posiadamy pełną ofertę sprzętu do prac wysokościowych. Wśród nich wyróżniają się podstawowe elementy wyposażenia, takie jak karabinki, uprząż przemysłowa czy kaski robocze do prac na wysokości. Nie zapominamy jednak o równie istotnych dodatkach, które wpływają na komfort wykonywanych prac. Przy pracy z liną niezwykle istotna jest ochrona dłoni. Świetnie sprawdzają się w tej roli skórzane rękawice robocze o dopasowanym kroju, które pozwalają na obsługiwanie przyrządów i odpowiednią kontrolę liny. Modele zaprojektowane specjalnie z myślą o wykorzystaniu w czasie robót posiadają dodatkowe wzmocnienia oraz panele zapewniające odpowiednią wentylację. Niezastąpiony w wielu przypadkach okaże się nóż do liny, który pozwoli odciąć linę w sytuacjach awaryjnych czy skrócić repa. Wyjątkowe noże dla wspinaczy są wyjątkowo i można je z łatwością przytroczyć do pozostałego ekwipunku. W sytuacjach awaryjnych z pewnością przydadzą się wytrzymałe trójkąty ewakuacyjne. Do uporządkowania sprzętu w czasie prac wysokościowych posłużą również karabinki sprzętowe. To idealny sposób na to, aby zachować porządek i możliwość szybkiego dostępu do każdego elementu sprzętu.

Profesjonalne wyposażenie do prac na wysokości i wspinaczki:

Liny statyczne Karabinki i haki zaczepowe Autoasekuracja Worki transportowe Bloczki linowe
Przyrządy do zjazdu Przyrządy zaciskowe Elementy łączące i kotwiczące Lonże z absorberem energii Liny do prac na wysokości
Oświetlenie do prac na wysokości Czołówki i latarki Buty wspinaczkowe Odzież wspinaczkowa Rękawiczki do asekuracji