Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Portfel turystyczny Pacsafe RFIDsafe V50 - eclipse

Cena promocyjna 84,99 zł Cena regularna 99,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Portfel turystyczny Pacsafe RFIDsafe V50 został wprost stworzony do podróżowania. Charakteryzuje się niską wagą oraz odpowiednią wytrzymałością. Pozwoli na uporządkowanie kart płatniczych, dokumentów i gotówki. Pasek nadgarstkowy pomoże uchronić go przed kradzieżą poprzez agresywne wyrwanie.

Marka Pacsafe posiada w swoich szeregach projektantów, którzy starają się proponować rozwiązania pozwalające na skuteczną ochronę przed elektroniczną kradzieżą danych i pieniędzy. A wszystko za sprawą technologii RFIDsafe™ umieszczonej w portfelu Pacsafe RFIDsafe V50. Odpowiada ona za rozpraszanie sygnału radiowego z urządzeń zbliżeniowych wykorzystywanych przez kieszonkowców.

Marka Pacsafe z wyjątkowo troską podchodzi do projektowania swoich portfeli tak, by umożliwić skuteczną ochronę przed elektroniczną kradzieżą danych i pieniędzy. Za to odpowiada technologia RFIDsafe™ znajdująca się w portfelu Pacsafe RFIDsafe V50, która rozprasza sygnał radiowy z urządzeń zbliżeniowych wykorzystywanych przez kieszonkowców. W obecnych czasach ochrona przed nowoczesnymi metodami kradzieży jest szczególnie istotna jednak projektanci tej marki nie zapomnieli także o klasycznych sposobach okradania. Dlatego portfel został wyposażony w taśmę nadgarstkową Dyneema®. Ta technologia jest stosowana do produkcji ekspresów, których zabezpieczenie na ścianie music być wyjątkowo wytrzymałe. Sprawia to, że przecięcie taśmy dla potencjalnego złodzieja będzie zadaniem bardzo trudnym, czy wręcz niemożliwym. Dzięki tej pętli w łatwy sposób można przytroczyć portfel do paska od spodni, kieszeni plecaka, czy torby wyposażonej w wewnętrzny system klipa chroniącego portfel. Oczywiście można z niej korzystać na nadgarstku, co utrudni wyrwanie portfela z ręki przez złodzieja.

Wewnątrz portfela Pacsafe RFIDsafe V50 znajduje się przegroda na banknoty, a także 5 kieszonek na karty kredytowe, czy dokumenty. Umieszczono tu także okienko identyfikacyjne na dowód osobisty, co ułatwi ewentualne kontrole tożsamości na lotnisku, czy w podróży.

Portfel Pacsafe RFIDsafe V50 pozwoli na łatwą organizacje pieniędzy oraz dokumentów, a także zapewni skuteczną ochronę przed elektroniczną kradzieżą danych.

Pacsafe RFIDsafe V50 najważniejsze cechy:
  • Technologia RFIDsafe™ chroni karty oraz dokumenty wykorzystujące technologię zbliżeniową przed kradzieżą danych lub pieniędzy;
  • Konstrukcja o zwiększonej ochronie przed przecięciem;
  • Nadgarstkowa taśma Dyneema® jest niezwykle wytrzymała na przecięcia i rozdarcia;
  • Elastyczna gumka chroni portfel przed otwarciem;
  • 5 przegródek na karty płatnicze i dokumenty;
  • Przegródka na banknoty;
  • Dyskretna stylistyka;
  • Okienko identyfikacyjne na dowód osobisty;
  • Wykonany z wytrzymałych materiałów;
  • Kieszonka na bilon;

Użyte materiały: Zewnętrzny: 100% nylon 210 PU1000 mm;

Podszewka: 100% 200D PU1000 mm;

Waga: ok. 53 g; Wymiary: Złożony: ok. 12 x 8,5 x 2 cm;

Rozłożony: ok. 18 x 12 cm;

Pacsafe RFIDsafe™ - to technologia chroniąca karty bankowe, czy dokumenty korzystające z technologii radiowej RFID przed kradzieżą danych oraz pieniędzy z konta. Polega ona na wykonaniu elementów materiału ze specjalną wstawką rozpraszającą sygnały z urządzeń kradnących pieniądze z kont bankomatowych oraz tożsamości z dokumentów wyposażonych w zbliżeniowe czipy. Technologia ta blokuje fale o częstotliwości pomiędzy 10MHz a 3GHz, za pomocą których dokumenty i karty bankowe łączą się terminalami.

Portfel turystyczny Pacsafe RFIDsafe V50 - eclipse - opinie klientów

0.0
0 opinie