Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Portfel na paszport Pacsafe Coversafe V50 - black

Cena promocyjna 55,99 zł Cena regularna 69,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Portfel na paszport Pacsafe Coversafe V50 pozwoli na skuteczną ochronę przed radiową kradzieżą tożsamości, a dzięki swojej dyskretnej konstrukcji oko złodzieja nie dostrzeże go, gdy będzie noszony pod odzieżą. Dzięki temu odbywanie podróży we wszystkich kierunkach świata stanie się bezpieczniejsze.

Podczas wszelkiego rodzaju podróży pewne elementy muszą być lepiej chronione, gdyż decydują o naszym bezpiecznym powrocie do domu, często z odległego kraju. Takim przedmiotem jest paszport, który przez wielu złodziei jest pożądany, gdyż umożliwia im kradzież tożsamości, co może się skończyć poważnymi konsekwencjami. Dzięki paszportówce Pacsafe Coversafe V50 możliwe będzie zabezpieczenie się zarówno przed klasyczną metodą kradzieży, a także tą nowoczesną – radiową. Model ten pomieści większość formatów paszportów, a jego dyskrecja polega na ukryciu go pod ubraniem. Jest to możliwe dzięki wykonaniu portfela paszportowego z przyjemnych w dotyku materiałów nie powodujących otarć skóry w trakcie poruszania się. Pozwoli to uniknąć wzroku potencjalnych przestępców, a dodatkowym zabezpieczeniem będzie karabińczyk, który łatwo można przypiąć do szlufki lub paska od spodni. Dzięki technologii RFIDsafe™ model oferuje ochronę przed radiową kradzieżą danych z dokumentów wykorzystujących czipy zbliżeniowe lub kart płatniczych. Ta coraz popularniejsza metoda jest szczególnie często stosowana na lotniskach, dworcach kolejowych, czy w tłumie pełnym turystów.

Paszportówka Pacsafe Coversafe V50 to połączenie wytrzymałości i skutecznej ochrony przed złodziejami posługującymi się tradycyjnymi i nowoczesnymi metodami kradzieży tożsamości.

Pacsafe Coversafe V50 najważniejsze cechy:
  • Technologia RFIDsafe™ chroni karty oraz dokumenty wykorzystujące technologię zbliżeniową przed kradzieżą danych lub pieniędzy;
  • Główna komora zapinana wytrzymałym rzepem;
  • Przyjemny w dotyku tylny panel portfela nie powoduje otarć skóry;
  • Portfel chowany pod odzieżą zapewnia dyskrecję chroniąc przed kradzieżą;
  • Pomieści różne rozmiary paszportów;
  • Karabińczyk pozwala przypiąć paszportówkę do paska od spodni lub szlufki;

Użyte materiały: Zewnętrzny: 100% poliester 75D, PU1000 mm;

Podszewka: 100% poliester 200D, PU1000 mm;

Waga: ok. 25 g;

Wymiary: ok. 17 x 9,5 cm;

Pacsafe RFIDsafe™ - to technologia chroniąca karty bankowe, czy dokumenty korzystające z technologii radiowej RFID przed kradzieżą danych oraz pieniędzy z konta. Polega ona na wykonaniu elementów materiału ze specjalną wstawką rozpraszającą sygnały z urządzeń kradnących pieniądze z kont bankomatowych oraz tożsamości z dokumentów wyposażonych w zbliżeniowe czipy. Technologia ta blokuje fale o częstotliwości pomiędzy 10MHz a 3GHz, za pomocą których dokumenty i karty bankowe łączą się terminalami.

Portfel na paszport Pacsafe Coversafe V50 - black - opinie klientów

0.0
0 opinie