Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Portfel antykradzieżowy Pacsafe RFIDsafe TEC Slider Wallet - navy/red

Cena promocyjna 237,92 zł Cena regularna 279,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Portfel antykradzieżowy Pacsafe RFIDsafe TEC Slider Wallet to praktyczne rozwiązanie dla każdego kto chce zwiększyć ochronę swoich dokumentów, kart płatniczych oraz gotówki. Lekki i wykonany z wytrzymałego materiału dzielnie stawi czoło potencjalnym złodziejom zarówno podczas miejskich, jak i turystycznych aktywności.

Każdy z produktów marki Pacsafe jest wyposażony w jedną z technologii opracowanych przez projektantów firmy, co sprawia, że jego użytkownik będzie mógł się cieszyć z połączenia funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, co pozwoli z większym spokojem poruszać się po mieście lub wybierać się na turystyczne wycieczki.

Portfel antykradzieżowy Pacsafe RFIDsafe TEC Slider Wallet to model, który został wykonany z wytrzymałego poliestru, który świetnie sprawdzi się na co dzień. Umieszczono tutaj przegrodę na banknoty, w których znajdą one swoje miejsce, co pozwoli zachować porządek. Na zewnątrz portfela Pacsafe znajduje się kieszeń na kartę płatniczą, co umożliwi korzystanie z niej bez konieczności jej wyjmowania. Wystarczy przyłożyć ten model do czytnika i już. Gotowe. Jednak projektanci Pacsafe nie zapomnieli o ochronie RFIDsafe™ dlatego ten model wyposażony został w skuteczną barierę chroniącą przed elektroniczną kradzieżą danych i pieniędzy z kart bankowych oraz dokumentów. Specjalny panel rozprasza fale wysyłane przez urządzenia zbliżeniowe złodziei, co ostatecznie utrudnia im działanie. Całość zamkniesz elastyczną gumką, co ograniczy ryzyko samowolnego otworzenia się portfela Pacsafe RFIDsafe TEC Slider Wallet.

Portfel antykradzieżowy Pacsafe RFIDsafe TEC Slider Wallet to model chroniący przed elektroniczną kradzieżą danych, co sprawdzi się w nowoczesnym świecie, gdzie złodzieje korzystają z różnych metod okradania nas.

Pacsafe RFIDsafe TEC Slider Wallet najważniejsze cechy:
  • Technologia RFIDsafe™ chroni karty oraz dokumenty wykorzystujące technologię zbliżeniową przed kradzieżą danych lub pieniędzy;
  • W metalowym organizerze zmieścisz 6 kart płatniczych wysuwanych palcem;
  • Przegroda na banknoty;
  • Zewnętrzna kieszeń na kartę płatniczą umożliwi płacenie bez konieczności jej wyciągania;
  • Niska waga, niewielkie rozmiary;
  • Elastyczna gumka chroni portfel przed samowolnym otwarciem;

Waga: ok. 70 g

Wymiary: ok. 9,5 x 7 cm

Użyte materiały: 100% poliester 200D PU;

Pacsafe RFIDsafe™ - to technologia chroniąca karty bankowe, czy dokumenty korzystające z technologii radiowej RFID przed kradzieżą danych oraz pieniędzy z konta. Polega ona na wykonaniu elementów materiału ze specjalną wstawką rozpraszającą sygnały z urządzeń sczytujących dane, które wykorzystują złodzieje.
Opinie klientów
0.0
0 opinie