top

Pokrowiec na plecak do samolotu Deuter Flight Cover 90 - black

119,99 zł 159,99 zł
25% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Pokrowiec na plecak do samolotu Deuter Flight Cover 90 - black - przeznaczony jest na największe plecaki trekkingowe. Uchroni je przed łatwym uszkodzeniem w czasie przelotu czy przejazdu do miejsca docelowego. To inwestycja w bezpieczeństwo ładunku i spokojną głowę o jego stan na starcie wymarzonej podróży!

Obawiasz się podróży samolotem lub pociągiem ze względu na możliwość uszkodzenia ulubionego plecaka trekkingowego w czasie załadunku lub wypakowywania bagaży. Pokrowiec ochronny skutecznie zapobiegnie takim dylematom, zapewniając dodatkową ochronę. Eliminuje on większość problemów na jakie można się natknąć podczas podróżowania z plecakiem. Troki, które normalnie mogą się wkręcić w taśmociąg i rozerwać plecak będą bezpiecznie schowane. Wytrzymały materiał zapewnia dodatkową warstwę, która znacznie zmniejsza ryzyko przetarcia plecaka. Ponadto pokrowiec doskonale chroni go przed łatwym zabrudzeniem, co ma często miejsce w lukach bagażowych i na taśmach transmisyjnych. Dzięki temu po dotarciu na miejsce wystarczy zdjąć pokrowiec Deuter Flight Cover, a plecak będzie w pełni gotowy do podjęcia wędrówki, niezależnie od tego czy wybierasz się na kilkudniowy wypad w Tatry, czy zamierzasz odbyć wielotygodniowy trekking w Himalajach.

Zastosowany w pokrowcu na plecak do samolotu materiał to niezwykle wytrzymały nylon, który doskonale sprawdzi się w wymagających warunkach lotniskowego transportu bagażu. Model jest zamykany poprzez zrolowanie i zamknięcie klamrą. Wyposażenie całości w uchwyty pozwala na wygodne przenoszenie bagażu w czasie przesiadki czy zmiany środka transportu. Do pokrowca załączono również niewielki futerał, który pozwoli spakować go do niedużych rozmiarów, kiedy nie jest akurat używany.

Pokrowiec na plecaki do samolotu Deuter Flight Cover 90 o bardzo dużej pojemności najlepiej spisze się zabezpieczając największe plecaki trekkingowe w czasie dalekich wypraw.

Pokrowiec na plecak do samolotu - najważniejsze cechy:

  • Bardzo wytrzymały materiał- nylon;
  • Praktyczne, rolowane zamknięcie z klamrą;
  • Uchwyty ułatwiające przenoszenie;
  • Załączony pokrowiec do przechowywania całości, kiedy nie jest używana;

Pojemność: ok. 90 l

Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Pokrowiec na plecak do samolotu Deuter Flight Cover 90 - black - opinie klientów

0.0
0 opinie