top

Płyn do prania Tendon Rope Cleaner 500 ml

55,99 zł
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 55,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 248,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 249 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 248,99 zł 12,99 zł 12,99 zł
≥ 249 zł 0 zł! 0 zł!

Płyn do prania Tendon Rope Cleaner 500 ml pozwoli wyczyścić linę zarówno w pralce, jak i ręcznie. Po czyszczeniu liny są łatwiejsze w użyciu i wolniej się starzeją.

Firma Tendon od wielu lat dostarcza niezwykle popularne liny statyczne i dynamiczne, które znajdują uznanie zarówno pośród najbardziej zaawansowanych wspinaczy na świecie, których nazwiska zapisały się już na kartach historii tego sportu, jak i mniej doświadczonych użytkowników, którzy poszukują niezawodnej asekuracji w czasie łojenia. Tym razem producent postanowił wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę i ułatwić użytkownikom właściwą pielęgnację lin.

Detergent do czyszczenia lin o nazwie Rope Cleaner jest niezwykle skuteczny i funkcjonalny, ponieważ umożliwia czyszczenie zarówno w pralce, jak i ręcznie. Po jego użyciu lina jest nie tylko czysta, ale również wolniej się starzeje i łatwiej się jej używa. Należy pamiętać, że po praniu linę trzeba dokładnie wysuszyć, a proces ten odbywać się powinien w suchym i ciepłym miejscu, bez dostępu słońca. 

Uwaga: W przypadku zakupu nowej liny statycznej i planach jej pierwszego zastosowania w mokrym środowisku zaleca się jej wcześniejsze wypranie, pozwalające na pozbycie się tłustych dodatków, których używa się w czasie produkcji włókien poliamidowych. W innym przypadku mogą zostać one uwolnione przy pierwszy kontakcie z wilgocią.

Specyfikacja techniczna:
Kolor żółty
Płeć Unisex
Pojemność dokładna ~ 500 ml
Akcja2 -
Outlet Nie
Przeznaczenie Codzienne / Lifestyle

Tendon Rope Cleaner 500 ml - opinie klientów

0.0
0 opinii