top

Plecaki wspinaczkowe Tendon

Plecaki wspinaczkowe Tendon z łatwością pomieszczą cały szpej niezbędny na ścianie. Plecaki dla wspinaczy stanowią świetny wybór w czasie letnich wyjazdów w skały, a także dojazdów na codzienne treningi na panelu.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Plecaki wspinaczkowe Tendon — świetnie na panel i w skały

Firmy Tendon fanom wspinaczki przedstawiać raczej nie trzeba. Najwyższa jakość wykonania jej produktów sprawia, że sięgają po nie rzesze kolejnych wspinaczy i wspinaczek. Jeśli więc poszukujecie funkcjonalnego plecaka, który oferuje przemyślane rozwiązania, ułatwiające przenoszenie i organizację szpeju to trafiliście idealnie. Plecaki wspinaczkowe Tendon oferują sporą ilość miejsca na cały niezbędny ekwipunek, doskonale sprawdzą się podczas wyjść w skały, jak i w trakcie stacjonarnych treningów na panelu. Jeśli pakując plecak, okaże się jednak, że komora główna nie jest wystarczająco pojemna, linę można przenieść i spiąć na zewnątrz plecaka!

Praktyczna konstrukcja z płachtą na linę

Plecaki wspinaczkowe Tendon to modele szyte z wysokogatunkowych materiałów syntetycznych. Te cechują się niezwykłą lekkością i są odporne na szybkie zużycie, dzielnie stawiając czoła uszkodzeniom mechanicznym. Specjalna powłoka PU zabezpieczy zawartość twojego plecaka wspinaczkowego przed wilgocią. Wyciągane usztywnienie pleców pozwoli zminimalizować wagę plecaka, może posłużyć na jednak również jako siedzisko, na którym odpoczniemy lub zmienimy podejściówki na właściwe buty wspinaczkowe. Plecaki wyposażone są również w dużą płachtę na linę, która pozwoli nam ją chronić przed zabrudzeniem, czy przypadkowym uszkodzeniem. Plecaki wspinaczkowe Tendon w swoim wnętrzu są wyposażone w wygodne kieszenie i szpejarki, które pozwalają na sprawne zorganizowanie przenoszonego ekwipunku. Wygodne systemy nośne pozwolą na wygodne przenoszenie nawet ciężkiego ładunku. Za odpowiednią stabilność odpowiadają regulowane pasy piersiowy i biodrowy. Plecy wykonane są w sposób zwiększający cyrkulację powietrza, co pozwala znacząco zminimalizować ryzyko przegrzania organizmu.

Sprawdź plecaki wspinaczkowe Tendon w ofercie sklepu 8a.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór sprzętu wspinaczkowego ten cenionej marki. Plecaki Tendon zapewnią ci niesłychaną praktyczność. Wnętrze plecaka pozwalające na rozmieszczenie i posegregowanie posiadanego szpeju sprawdzi się w każdych warunkach. Długi zamek pozwoli na wygodny dostęp do wnętrza plecaka. Plecaki wspinaczkowe Tendon mogą być noszone zarówno przez panie, jak i panów. Dzięki regulowanym szelkom minimalistycznego systemu nośnego z łatwością dopasujemy plecak do swojego wzrostu.