top

Plecaki wspinaczkowe Kohla

Plecaki wspinaczkowe Kohla ® dzięki wygodnemu systemu nośnemu pozwalają na optymalne rozłożenie ciężaru ekwipunku. Plecak zatem sprawdzi się idealnie na podejściach z ciężkim szpejem oraz w ścianie podczas wspinania.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Plecaki wspinaczkowe Kohla to optymalne wsparcie w górach

Kolejną outdoorową marką wywodzącą się z alpejskiego kraju jest austriacka Kohla. Plecaki wspinaczkowe Kohla utożsamiane są z bezgraniczną wygodą, świetną jakością a także rewelacyjnym wyglądem. Modele przeznaczone do wspinania posiadają pojemność od około 20 do blisko 40 litrów. W zależności od modelu możesz tym samym wybrać dla siebie albo lekki plecak. Taki, który świetnie sprawdzi się na jednodniowe drogi i krótkie wspinaczki. Lub plecak o większym litrażu który zabierzesz ze sobą w góry. Liczne troki pozwalają bezpiecznie przymocować to, co nie zmieści się do środka. Jak na przykład linę, kask, czy podczas zimowej wspinaczki raki oraz czekany. Smukły krój plecaka nie krępuje naszych ruchów ani podczas wspinania, ani podczas podejścia pod skały. Plecaki wspinaczkowe Kohla mają świetnie wyważony środek ciężkości. Dzięki temu nawet zapakowane pod komin doskonale przylegają do naszych pleców. Dbając o nasz balans podczas technicznych przejść – czy to wymagających szlaków górskich jak via ferraty. Czy to podczas pokonywania kolejnych pionów w trakcie wspinania.

Plecaki wspinaczkowe Kohla gwarantują funkcjonalność, którą docenisz w górach!

Planujesz podejście pod ścianę na nartach skiturowych, a po wspinaniu szybki zjazd? Plecaki wspinaczkowe Kohla zagwarantują Ci wygodne troczenie nie tylko sprzętu wspinaczkowego ale również narciarskiego! Wygodne to znaczy takie, które nie odbije się na komforcie użytkowania plecaka, a tym samym możesz być spokojny że żadna część przytroczonego elementu samoistnie nie wypadnie. Plecaki wspinaczkowe Kohla wykorzystują bardzo odporne na mechaniczne uszkodzenia materiały. Nie tylko w samej konstrukcji plecaka lecz również jego pętli i troków. Tym samym ostrze czekana, nart czy zębów raków nie stanowi zagrożenia dla Twojego bagażu. Na uwagę zasługuje również wygodny system nośny wykorzystujący piankę EVA. Plastyczna pianka sprawia, że plecaki wspinaczkowe Kohla komfortowo układają się na sylwetce.

Za wygodę odpowiedzialne są również szerokie i odpowiednio wyprofilowane pasy ramieniowe. Dzięki nim ciężar równomiernie rozkłada się na ramionach nie powodując zbędnego ucisku. W dbaniu o komfortowy klimat przy ciele pomaga również pas ramienny oraz biodrowy, które wykonano z wykorzystaniem siateczki 3D. Odprowadza ona wilgoć, tak abyś przy skórze mógł cieszyć się przyjemną suchością. Jest to niezmiernie komfortowe zwłaszcza podczas mozolnych podejść w upalne dni czy w trakcie wspinaczki po ścianach z południową ekspozycją. O odpowiednią cyrkulację powietrza dba również specjalny system nośny AIR Flow. Plecaki wspinaczkowe Kohla wykorzystują tą innowacyjną konstrukcję, która posiada kanaliki w panelu tylnym, które ułatwiają cyrkulację powietrza, tak aby temperatura w okolicy pleców była przyjemniejsza.

Wygodne w użytkowaniu i łatwe w obsłudze plecaki do wspinania

Plecaki wspinaczkowe Kohla wyposażono w liczne kieszenie, które są rozmieszczone w przemyślany sposób. Tym samym najważniejsze elementy ekwipunku będziesz mieć zawsze pod ręką. Do wnętrza plecaka wspinaczkowego dostaniesz się poprzez szeroki otwór, którego konstrukcję zaczerpnięto z rozwiązań stosowanych w walizkach. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie i pozwala na skuteczną organizację ekwipunku. Wszystkie plecaki wspinaczkowe Kohla są kompatybilne z systemami hydracyjnymi, więc bez przeszkód zamontujesz w nich swój bukłak. A to pozwoli Ci bez używania rąk i bez konieczności ściągania plecaka na popijanie wody lub napoju izotonicznego w trakcie aktywności fizycznej.

Sprawdź plecaki wspinaczkowe Kohla w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz model idealny dla siebie. Bez względu na to czy zawodowo zajmujesz się sportami górskimi, czy jesteś adeptem tego sportu z całą pewnością znajdziesz tu plecak odpowiedni dla siebie. Austriacka marka Kohla oferuje plecaki, które cechują się niebywałą funkcjonalnością, wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia oraz oryginalnym designem. Innowacyjne rozwiązania stosowane w konstrukcji plecaków, a także najwyższej jakości materiały sprawiają, że produkt który zamierzasz kupić jest wytrzymały i z całą pewnością posłuży Ci w górach przez szereg najbliższych lat.