top

Plecaki wspinaczkowe Climbing Technology

Plecaki wspinaczkowe Climbing Technology ® to modele, które świetnie sprawdzą się w górach, na drogach wielowyciągowych oraz jako plecak transportowy w skały. Ultralekki, wykonany z wytrzymałych materiałów plecak pozwoli zachować klar w sprzęcie.
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Plecaki wspinaczkowe Climbing Technology to ultralekkie modele

Włoskiej marki Climbing Technology nie trzeba przedstawiać miłośnikom wspinaczki. Ich logo powszechne jest na sprzęcie wspinaczkowym oraz ekwipunku górskim. Ich wysoko funkcjonalne produkty świetnie sprawdzą się zarówno dla profesjonalistów jak i adeptów wspinaczki. Plecaki wspinaczkowe Climbing Technology to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią niską wagę oraz wysoką trwałość produktów. Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku outdoorowym pozwoliło marce Climbing Technology zająć czołowe miejsce wśród najlepszych producentów z branży górskiej. Zobacz modele wspinaczkowe znajdujące się w ofercie sklepu górskiego 8a.pl i znajdź model idealny dla siebie.

Ultralekkie plecaki wspinaczkowe Climbing Technology zaskoczą Cię swoją funkcjonalnością

Na czym polega fenomen plecaków do wspinania Climbing Technology? Na ich bardzo niskiej wadze i trwałym materiale wykorzystanym do ich produkcji. To wręcz niesamowite, ale plecaki wspinaczkowe Climbing Technology kompresują się do naprawdę małych rozmiarów! Spakowane do własnego pokrowca zmieścisz w dłoni! Ważą one zaledwie około 200 gram i świetnie sprawdzą się nie tylko w górach ale i na co dzień. Plecak o pojemności 20 litrów, który kompresuje się do tak małych rozmiarów zda egzamin się jako plecak dodatkowy. W momencie kiedy dochodzimy do schroniska i zostawiamy duży plecak z całym ekwipunkiem – wówczas możemy się spakować na jednodniową wycieczkę albo drogę wspinaczkową do lekkiego plecaka wspinaczkowego Climbing Technology. Jest on tak mały, że nie zajmie dużo miejsca w bagażu głównym. Co więcej możemy spakować go do kieszeni kurtki, nerki turystycznej lub przytroczyć do plecaka trekkingowego.

Plecaki wspinaczkowe Climbing Technology mimo, iż stworzone z myślą o wspinaczach, posiadają znacznie szersze zastosowanie. Wytrzymałe materiały i niska waga to optymalne połączenie, które sprawdza się nie tylko na ścianie ale także na co dzień. Plecak wykorzystasz między innymi do codziennych zakupów. Gdy w planach masz sprawunki na mieście, ale po drodze zajrzeć musisz jeszcze w kilka innych miejsc plecak spokojnie zmieści się w kieszeni. Zwinięty nie zajmuje dużo miejsca. A w razie gdy zajdzie taka potrzeba możesz go rozłożyć i zapakować do niego zakupy, czy wypożyczone z biblioteki książki. Plecaki wspinaczkowe Climbing Technology doskonale sprawdzą się w roli bagażu dodatkowego w trakcie podróży turystycznych. Pozwoli Ci spakować najcenniejsze rzeczy – jak dokumenty i elektronika – które możesz mieć ze sobą podczas gdy bagaż główny znajdzie się na długie godziny podróży w luku bagażowym.

Minimalizm, czyli to co najbardziej cenimy w modelach wspinaczkowych

Mimo, iż plecaki wspinaczkowe Climbing Technology wykorzystują minimalistyczną konstrukcję są one szalenie funkcjonalne! Dostęp do komory głównej od góry sprawia, że mamy dostęp do całej zawartości plecaka przez szeroki otwór, zapinany przy pomocy solidnego zamka błyskawicznego. Całość jest dodatkowo spinana paskiem z klamrą, który może posłużyć do przytroczenia liny, czy dodatkowego ekwipunku. Przy czym całość jest tak skonstruowana, że nawet przy przytroczeniu ciężkiego sprzętu wspinaczkowego na zewnątrz plecak nas nie przeważy. W górnej części plecaka zlokalizowano kieszeń z zamkiem, która jest doskonałą skrytką na niezbędne drobiazgi. Takie jak czołówka, dokumenty, telefon czy okulary przeciwsłoneczne. Jednocześnie po wywinięciu jej na zewnętrzną stronę tworzy ona pokrowiec transportowy, do którego można z łatwością spakować cały plecak.

Plecaki wspinaczkowe Climbing Technology w sklepie górskim 8a.pl

Z całą pewnością zadziwi Cię fakt, że tak ultralekkie i ascetyczne plecaki wspinaczkowe Climbing Technology są tak funkcjonalne! Mimo wszystko nawet waga zaledwie 200 gramów nie stoi na przeszkodzie wyposażenia go w technologiczne rozwiązania wpływające na komfort użytkowania. Modele do wspinaczki wykorzystasz zarówno podczas jednodniowych wypadów w skały jak i wielowyciągowej drogi wspinaczkowej w górach. Zapoznaj się z szeroką ofertą plecaków wspinaczkowych w sklepie górskim 8a.pl i wybierz model idealny dla siebie. A jeśli interesują Cię ultralekkie i pakowne plecaki do wspinania w oko wpadną Ci pewnie plecaki wspinaczkowe Climbing Technology.