Plecaki turystyczne Source

Plecaki turystyczne SOURCE ® świetnie sprawdzą się zarówno w górach, na leśnych szlakach, jak i podczas podróży. Liczne kieszenie pomogą zorganizować i zachować ład w bagażu, a przegroda na bukłak - podczepić kilka litrów świeżej, gaszącej pragnienie wody.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Plecaki turystyczne Source powstały z myślą o odpowiednim nawadnianiu

Od samego początku istnienia marki Source jedną z jej gałęzi działalności jest produkcja niezawodnych plecaków wyposażonych w nowoczesne systemy hydracyjne. Bukłaki pozwalają na nawodnienie w trakcie aktywności fizycznej. Plecaki turystyczne Source to modele o pojemności 35 litrów. Świetnie sprawdzą się one podczas całodniowych aktywności górskich jak i na weekendowe wypady na szlak z noclegiem w schronisku. Ta pojemność pozwoli zapakować niezbędne podczas górskich wojaży akcesoria jak kurtka przeciwdeszczowa, ciepły polar, długie spodnie softshellowe, termos z herbatą, prowiant a nawet lekki śpiwór czy bawełnianą wkładkę. Plecaki turystyczne Source cechują się wygodą oraz komfortem użytkowania. Ich konstrukcję oparto na doskonale amortyzowanym systemie nośnym. Gwarantuje od świetną oddychalność dla naszych pleców w trakcie aktywności fizycznej.

Plecaki turystyczne Source ze zintegrowanym systemem hydracyjnym

Plecaki turystyczne Source oferują możliwość podpięcia bukłaka na wodę o pojemności 1, 2 oraz 3 litrów. W tym celu zabezpieczono w plecaku osobną kieszeń z możliwością podpięcia nad nią bukłaka. Wygodne też jest system wyprowadzania rurki od bukłaka. Można ją bez problemu zamontować do szelek naramiennych, tak by ustnik pozostawał w zasięgu ręki. W przypadku kiedy nie dysponujemy camelbagiem do transportu butelek lub flasków z wodą możemy wykorzystać elastyczne kieszenie znajdujące się po bokach. Możliwość łatwego zamontowania systemu hydracyjnego, który oferują plecaki turystyczne Source docenisz przede wszystkim podczas wielogodzinnych wędrówek, skiturowych wycieczek czy jazdy na rowerze. Bez konieczności ściągania plecaka jesteś w stanie napić się. A jak wszyscy wiemy regularne nawadnianie jest szczególnie ważne w górach.

Kilka cech, za które pokochasz plecaki turystyczne Source

Turystyczne plecaki Source oferują świetną wentylację Twoich pleców. Dzięki charakterystycznej budowie systemu nośnego przyczyniają się do zapewnienia naturalnej cyrkulacji powietrza. Tym samym ryzyko szybkiego przegrzania pleców zostaje oddalone, a to w znaczący sposób podnosi komfort wędrówki. Plecaki turystyczne Source wyposażono w dopracowany system nośny, który odpowiada za równomierne rozłożenie wagi całego ekwipunku. Jego konstrukcję oparto o bardzo plastyczną piankę EVA, którą zlokalizowano na odcinku pleców, pasie biodrowym oraz pasach ramiennych plecaka. Jej amortyzujące właściwości znane z obuwia turystycznego również i w przypadku plecaka okazują się bardzo praktyczne. Celem zwiększenia wentylacji zastosowano również szybkoschnącą siateczkę gwarantującą sukcesywne odprowadzanie nadmiaru wilgoci powstającej podczas wysiłku.

Pojemność plecaków turystycznych Source oscylują wokół 30 litrów. Ale dzięki specjalnej konstrukcji ich pojemność można zwiększyć o dodatkowe 5 litrów. Umożliwia to zintegrowany z całością komin. Niewykorzystany rolujemy pod klapą. Gdy jednak transportujemy większą ilość ładunku przyjdzie nam z pomocą w pomieszczeniu wszystkiego. Z pomocą w pakowaniu bagażu, zwłaszcza drobiazgów i ważnych dokumentów przyjdą liczne kieszenie. Główna komora posiada kieszeń organizacyjną na dokumenty. Z kolei frontowa komora plecaka umożliwia organizację drobnej elektroniki, kluczy, portfela i innych. Kieszeń na froncie zaopatrzono w zamek błyskawiczny. Równie przydatne okażą się zapinane na zamek kieszonki umieszczone na pasie biodrowym.

Plecaki turystyczne Source w sklepie górskim 8a.pl

W sklepie górskim 8a.pl znajdziesz szeroki wybór plecaków turystycznych, które zabierzesz nie tylko w góry ale również na bliższe i dalsze podróże. Liczne modele o zróżnicowanych pojemnościach dadzą Ci optymalny komfort oraz wygodę wszędzie tam, gdzie tego oczekujesz. Izraelskie plecaki turystyczne Source to znana na outdoorowym rynku marka, która jest producentem świetnych plecaków zaopatrzonych w systemy hydracyjne. Taki system w postaci bukłaka gwarantuje odpowiednie nawodnienie na szlaku, co jest niezmiernie ważne podczas wysiłku fizycznego w ciepłe, letnie dni. Plecaki turystyczne z bukłakiem doskonale sprawdzą się również podczas uprawiania sportów. Jak choćby jazda na rowerze, gdzie nasze ręce są zajęte i aby się napić musimy się zatrzymać. W tym przypadku ustnik z bukłaka pozwala nam na picie bez konieczności używania rąk. Zajrzyj do sklepu górskiego 8a.pl i znajdź model, który sprosta Twoim oczekiwaniom.