top

Plecaki turystyczne Easy Camp

Plecaki turystyczne Easy Camp ® to świetny kompan zarówno na jednodniowe wycieczki – lekkie plecaki o małej pojemności, jak i kilkutygodniowe eskapady – modele o większej pojemności. Ergonomiczne i wygodne systemy nośne.
1
produkt
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Plecaki turystyczne Easy Camp to wysoka funkcjonalność, którą docenisz w górach

Plecaki turystyczne Easy Camp oferują niezwykłą wygodę oraz uniwersalność. W zależności od modelu oraz jego pojemności plecaki wykorzystasz na jedno- i wielodniowe wędrówki. Te o pojemności około 30 litrów i wzwyż świetnie sprawdzą się na biwakach oraz aktywnych weekendach. Spakujesz do nich śpiwór, przytroczysz matę i plecak. Z kolei te lżejsze modele o pojemności do 30 litrów będą nieocenione na jednodniowych wycieczkach. Zarówno tych pieszych jak i rowerowych, skiturowych, czy wspinaczkowych. Zapoznaj się z szeroką ofertą plecaków tej duńskiej marki i wybierz model odpowiedni dla siebie.

Plecaki turystyczne Easy Camp i ich techniczne parametry

Plecaki turystyczne Easy Camp zostały skonstruowane z myślą o zapewnieniu Ci odpowiedniego komfortu w górach. Nawet gdy dźwigasz wypakowany po brzegi plecak, priorytetem marki jest to, byś czuł się wygodnie na szlaku! Plecaki turystyczne Easy Camp w zależności od modelu wykorzystują bardzo wygodny system nośny Air Mesh Back System. Zapewnia on doskonałą cyrkulację powietrza wokół pleców. Specjalna konstrukcja składa się z siateczkowych paneli w pasie biodrowym, szelkach i na plecach. Całość wygodnie układa się na ciele i zapewnia dostęp powietrza, co jest niezmiernie ważne podczas wędrówek w upalne dni. Pas biodrowy i piersiowy są regulowane i dobrze stabilizują cały ładunek. Dzięki temu nawet podczas najbardziej ekwilibrystycznych ruchów jesteś w stanie zachować balans.

Plecaki turystyczne muszą sprostać trudnym warunkom w jakich będą użytkowane. Brudne luki bagażowe autobusów, taśmy transportujące cargo na lotniskach, trudny teren skalny, ostra kosodrzewina. By plecak posłużył nam długie lata musi być wykonany z solidnego materiału odpornego na mechaniczne uszkodzenia i przetarcia. Plecaki turystyczne Easy Camp wykorzystują lekki materiał poliestrowy, który dzięki zastosowaniu technologii rip-stop cechuje się jeszcze większą wytrzymałością. Podobnie odporne na przetarcia są solidne troki, do których bez problemu możesz przytroczyć namiot, karimatę, kijki, czekany czy statyw pod aparat fotograficzny. Producent zadbał o funkcjonalność i plecaki turystyczne Easy Camp mają możliwość zamocowanie bukłaka, aby zapewnić sobie optymalne nawodnienie w trakcie aktywności fizycznej. W zestawie z plecakiem załączony został pokrowiec przeciwdeszczowy, aby nawet w przypadku załamania pogody, nasz bagaż był odpowiednio zabezpieczony przed wilgocią.

Plecaki turystyczne Easy Camp docenisz za ich funkcjonalność

Zróżnicowane modele oraz pojemności turystycznych plecaków tej duńskiej marki sprawiają, że każdy miłośnik aktywnego spędzania czasu czasu znajdzie model idealny dla siebie. Wspólnym mianownikiem plecaków jest ich wysoka funkcjonalność. Niektóre modele wyposażono w dwie komory, które zapewniają optymalną ilość miejsca podczas krótkich wypadów. Dostęp od góry dzięki solidnemu suwakowi jest poręczny. Liczne kieszenie, w tym boczne kieszenie najczęściej wykonane z siatki albo elastycznego materiału w zdecydowany sposób zwiększają możliwości transportowe plecaka. Umożliwiają one wygodne przechowanie drobiazgów lub butelki, czy bidonu z wodą. W modelach które posiadają klapę, kieszenie występują od jej zewnętrznej i wewnętrznej strony. Boczne paski kompresyjne z kolei pozwalają na przytroczenie wielkogabarytowego bagażu, jak karimata czy namiot. Oprócz troków służą również jako kompresja. Ściągnięcie ich przy połowicznie zapakowanym plecaku powoduje, że jego ciężar znajduje się bliżej pleców, a my odczuwamy większy komfort.

Szeroki wybór plecaków w sklepie górskim 8a.pl

W naszym sklepie górskim 8a.pl znajdziesz liczne modele plecaków turystycznych w tym plecaki turystyczne Easy Camp. Ta duńska marka z kilkudziesięcioletnią tradycją jest rozpoznawana na całym świecie i słynie z produkcji wysoce funkcjonalnego wyposażenia outdoorowego. To, za co pokochasz markę to wysoka jakość wykonania plecaków. Dotyczy to nie tylko użytych materiałów ale również samego warsztatu. Zajrzyj na stronę internetową 8a.pl lub wstąp do sklepu i poznaj szeroką ofertę plecaków turystycznych zróżnicowanych marek, w tym także Easy Camp. Z całą pewnością znajdziesz tu coś w sam raz dla siebie.