top

Plecaki turystyczne Arcteryx

Plecaki turystyczne Arc’teryx ® to szeroki wybór plecaków wiodącej kanadyjskiej marki outdoorowej, które zostały stworzone z myślą o aktywnościach outdoorowych. Skonstruowane tak, by dopasować się idealnie do Twoich pleców.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Plecaki turystyczne Arc’teryx wykorzystasz nie tylko w górach

Kanadyjska marka Arc’teryx jest dziś czołowym producentem odzieży i wyposażenia outdoorowego rozpoznawalnym na całym świecie. Plecaki turystyczne Arc’teryx zapewniają bezkompromisową wygodę oraz funkcjonalność, którą docenisz w trakcie podróży. Modele turystyczne charakteryzują się przemyślaną konstrukcją oraz wygodnym systemem nośnym. Wykorzystasz je z powodzeniem podczas górskich wędrówek, wyjazdów, czy turystycznych eskapad. Nieocenione okażą się dla wszystkich tych, którzy wybierają się na wakacje w backpackerskim stylu. Zapoznaj się z szeroką ofertą plecaków Arc’teryx, a z całą pewnością znajdziesz model, który Ci przypadnie do gustu.

Damskie i męskie plecaki turystyczne Arc’teryx

Podział na damskie i męskie modele jest niezwykle ważny i odbija się wyraźnie na komforcie użytkowania plecaka. Szczególne znaczenie ma to w przypadku modeli o większej pojemności, które są w stanie równocześnie unieść większy ciężar. Optymalnie dopasowany plecak w znaczący sposób ułatwia transport, nawet bardzo ciężkiego bagażu. Różnica między damskimi a męskimi modelami polega przede wszystkim na różnicy w konstrukcji systemu nośnego. Damskie plecaki turystyczne Arc’teryx posiadają zdecydowanie krótszy system nośny, który jest dostosowany do kobiecej sylwetki. Węższy rozstaw pasów ramiennych, a także skrócenie ich odległości względem pasa biodrowego sprawia, że plecak doskonale dopasowuje się do krzywizny pleców. Amortyzowany pas biodrowy przejmuje główny ciężar plecaka, tym samym odciążając plecy. Damskie modele plecaków charakteryzują się również odpowiednim skrojeniem pasów ramieniowych i ich węższym profilem.

Czym charakteryzują się plecaki turystyczne Arc’teryx

Plecaki turystyczne Arc’teryx to modele, które z powodzeniem wykorzystasz zarówno w trakcie podróży jako bagaż główny, jak i na wycieczce górskie, czy w trakcie innej aktywności outdoorowej. Turystyczne plecaki Arc’teryx wykonano z wytrzymałego materiału wykorzystującego w swoim splocie nylon. Dzięki takiemu połączeniu modele te są odporne na mechaniczne uszkodzenia oraz przetarcia. Nie straszny tym samym Twojemu plecakowi będzie luk bagażowy, taśmy transportowe na lotnisku, ostre występy skalne czy kosodrzewina w górach. Jednym słowem plecaki turystyczne Arc’teryx pod kątem zaprojektowania i uszycia są niezawodne. To, co zapewne docenisz w modelach tej kanadyjskiej marki to wysoka funkcjonalność. Ich plecaki są przemyślane w każdym calu, tak by Tobie zapewnić maksymalny komfort korzystania z nich!

Za co pokochasz plecaki turystyczne Arc’teryx

Przede wszystkim za przemyślaną konstrukcję. Plecaki turystyczne Arc’teryx wykorzystują bardzo wygodne systemy nośne, które można wyregulować pod swoją sylwetkę. Możliwość regulacji pasa biodrowego i piersiowego, a nieraz całego systemu nośnego wpływają bezpośrednio na nasz komfort użytkowania plecaka. Uwagę warto zwrócić na świetnie rozlokowane kieszenie, które pomagają w organizacji i utrzymaniu porządku naszego bagażu. Od tej pory wszystkie niezbędne rzeczy, które chcielibyśmy mieć w zasięgu ręki możemy schować do klapy lub w przypadku, gdy plecak posiada takową – do kieszonki na pasie biodrowym. Dodatkowe kieszenie z zamkiem oraz mniejsze wewnętrzne kieszonki to optymalna ilość miejsca na przechowywanie czołówek, kluczy, telefonu czy innych drobiazgów. Poza tym liczne troki, taśmy oraz pętle pozwalają na przytroczenie wszystkiego tego, co sądzimy że powinno znaleźć się na zewnątrz. Jak na przykład namiot, karimata, czy polar albo kurtka, które w każdej chwili w łatwy sposób możemy odczepić.

Plecaki turystyczne Arc’teryx w sklepie górskim 8a.pl!

W sklepie górskim 8a.pl znajdziesz szeroki wybór modeli turystycznych wiodących outdoorowych marek! Dopracowana konstrukcja sprawi, że plecak okaże się nieodłącznym kompanem Twoich wędrówek na długie lata. Przemyślana konstrukcja pozwoli Ci w wygodny i niemal intuicyjny sposób korzystać z plecaka. Wiele modeli wyposażono w ochraniacze przeciwdeszczowe, które chronią Twój bagaż przed przemoknięciem. Z kolei inne modele wykorzystują zewnętrzną impregnację, której celem jest zapobieganie przedostawania się kropel do środka. Skutkiem tego krople ześlizgują się po powierzchni plecaka. Zajrzyj do sklepu 8a.pl i znajdź idealny plecak turystyczny dla siebie, który stanie się kompanem Twojej górskiej przygody!