top

Plecaki trekkingowe Berghaus

Plecaki trekkingowe BERGHAUS ® szczególnie cenione są za super komfortowe, w pełni regulowane systemy pleców. Dopracowane anatomicznie dobrze leżą na ciele, a dzięki szybkoschnącej wyściółce radzą sobie z potem gdy ty pokonujesz kolejne kilometry podejścia.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Plecaki trekkingowe Berghaus w sam raz na długie i krótkie trekkingi

Ta brytyjska marka od samego początku swojego istnienia kojarzona jest z produkcją wysokiej jakości plecaków górskich. Berghaus jako pierwszy na rynku wprowadził w latach 60’ ubiegłego stulecia plecak trekkingowy z wewnętrznym stelażem. Dziś plecaki trekkingowe Berghaus kojarzone są z wygodą oraz wysoką wytrzymałością. Dzięki zaawansowanym systemom nośnym oraz konstrukcji dopasowującej się do krzywizn naszego kręgosłupa świetnie spisują się podczas trekkingów. I tych łatwiejszych jednodniowych i tych wysokogórskich wielotygodniowych. Plecaki trekkingowe Berghaus o pojemności oscylującej w granicach 50 litrów i więcej świetnie spiszą się na kilkudniowych eskapadach. Zapakujesz do nich niezbędny sprzęt, również ten do biwakowania. A liczne troki i taśmy pozwolą na przytroczenie wielkogabarytowego bagażu jak namiot czy karimata. Zapoznaj się z szeroką ofertą plecaków trekkingowych w sklepie górskim 8a.pl i znajdź model w sam raz dla siebie.

Za co pokochasz plecaki trekkingowe Berghaus?

Przede wszystkim za ich wygodę! Plecaki tego typu, które przeznaczone są do wielogodzinnej aktywności górskiej muszą cechować się bezkompromisową wygodą. To, co świadczy o komforcie użytkowania to bezwarunkowo dobry system nośny. W tym przypadku wykonano go z elastycznej pianki, która świetnie dopasowuje się do kształtu naszych pleców. Plecaki trekkingowe Berghaus mają regulowany system nośny, w którym możliwe jest skracanie lub wydłużanie odległości między szelkami ramiennymi a pasem biodrowym. Dzięki temu plecak można dostosować zarówno dla osoby wysokiej jak i niskiej. Klasyczne pasy ramienne zastąpiono doskonale układającymi się na ciele szelkami. Ich koncepcję zaczerpnięto z serii lekkich plecaków turystycznych oraz modeli biegowych. Szeroki i wygodny pas biodrowy pozwala dobrze rozłożyć ciężar plecaka i przenieść go z ramion na biodra. Warto jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że tylny panel ma odpowiednie wykończenie pozwalające na dobrą wentylację i umożliwiające dłuższe noszenie plecaka bez uczucia dyskomfortu.

Plecaki trekkingowe Berghaus oferują wysoką funkcjonalność

Jako modele trekkingowe są stosunkowo wąskie, po to by nie krępować naszych ruchów. Dzięki takiej budowie mają również świetnie zrównoważony środek ciężkości, który nie zaburza naszego naturalnego balansu. W związku z tym przy dobrze wyregulowanym plecaku jesteśmy w stanie wykonać ekwilibrystyczne pozycje, co ma szczególne znaczenie na trudnych szlakach – jak na przykład włoskie via ferraty. Plecaki trekkingowe Berghaus wykonano z niezwykle solidnego i bardzo trwałego materiału o nazwie Robic Honeycomb. Charakteryzuje się on mniejszym namakaniem i stosunkowo dużą odpornością na mechaniczne uszkodzenia. W przypadku większej ulewy plecaki posiadają pokrowce nieprzemakalne. Znajdują się one w dedykowanej specjalnie im kieszeni plecaka.

Plecaki trekkingowe Berghaus mają w liczne kieszenie, które w wygodny sposób pozwolą rozlokować cały nasz bagaż. Nawet ten najdrobniejszy. Od teraz najpotrzebniejsze rzeczy możemy mieć zawsze pod ręką za sprawą pojemnych kieszeni w klapie – zewnętrznej oraz wewnętrznej. A także stosowanej w niektórych modelach kieszonce znajdującej się na pasie biodrowym. Liczne troki, pętle i taśmy pozwalają na przypięcie przytroczenie statywu do aparatu fotograficznego, karimaty, maty samopompującej się lub śpiwora. Plecaki trekkingowe Berghaus są kompatybilne z systemami hydracyjnymi. Oznacza to, że specjalny zaczep pozwala na podpięcie bukłaka (nawet o wielkości 3 litrów) i wyprowadzenie rurki na pas ramieniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy nawadniać się w trakcie aktywności fizycznej. Bez konieczności ściągania plecaka.

Plecaki trekkingowe Berghaus w sklepie górskim 8a.pl

W sklepie górskim 8a.pl znajdziesz szeroki wybór modeli trekkingowych wiodących outdoorowych marek! Dopracowana konstrukcja sprawia, że plecaki są bardzo wygodne nawet podczas całodziennej wędrówki. Dobrze dopasowany i wyregulowany plecak stanie się nieodłącznym kompanem Twoich wędrówek na długie lata. Trekkingowe plecaki to inwestycja na długie lata. Wykonano je bowiem z odpornych na mechaniczne uszkodzenia materiałów. Całość natomiast opiera się na solidnym systemie nośnym. Tym samym plecaki trekkingowe zniosą trudy nie tylko ciężkiego trekkingu ale również karawany na grzbiecie muła, czy podróży w lukach bagażowych.